• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Run Toruń z gwiazdami Nestlé Fitness, 2016-04-30

Na starcie sobotniego biegu Run Toruń stanęło 3000 biegaczy, a wśród nich niemal 40 pracowników CPP. Nasz Robert Wojnar zwyciężył w kategorii M40. Trasę 10 km pokonał w niewiarygodnym tempie w ciągu 34 minut i 26 sek. Drużyna Gwiazd Nestle Fitness, bo w takich barwach pobiegli pracownicy CPP, zdobyła tort dla najliczniej reprezentowanej w biegu firmy. Sprawiamy, że nie tylko śniadania, ale i życie jest lepsze!

Ekipę zebrała i zadbała o efektowną oprawę Monika Gajewska, czynna amatorka biegania.

– Z roku na rok przybywa biegających pracowników CPP, chcących wziąć udział w Run Toruń i bardzo mnie to cieszy – mówi Monika. – Po raz kolejny wystawiliśmy najliczniejszą ekipę spośród toruńskich firm. Mamy całe spektrum biegaczy: od ultramaratonczyków, czyli takich, którzy pokonują dystanse przekraczające maraton, po osoby, dla których udział w Run Torun był pierwszym startem i pierwszą biegową „dychą”. Bieganie jest dla każdego, wystarczy tylko zrobić ten pierwszy krok – czyli założyć buty i ruszyć przed siebie! Tylko ostrzegam, to uzależnia! – śmieje się Monika.

Udział licznej grupy pracowników CPP rozniósł się echem po serwisach społecznościowych. W sieci pojawiło się też wiele zdjęć z logotypami naszych produktów. Linia startu była wyznaczona przez bramę Nestle Fitness. Trasa biegu wiodła od Centrum Handlowego Plaza na Bielanach na toruńską Starówkę. Każdy z uczestników biegu w pakiecie startowym otrzymał batonik Nestle Fitness Delice.