• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Sportowcy Roku z TKK Pacific, 2019-02-09

Sportowcy Roku z TKK Pacific, 2019-02-09

Aż dwoje zawodników Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific zostało wyróżnionych w plebiscycie na toruńskiego Sportowca Roku 2018. Czarek Łączkowski, mistrz świata juniorów w torowym sprincie indywidualnym, został Młodzieżowcem Roku. Karolina Karasiewicz, która wywalczyła tytuł mistrzyni Polski kolarskiej elity kobiet w kryterium ulicznym, weszła do złotej dziesiątki Sportowców Roku. Gala odbyła się podczas sobotniego Balu Sportowca.


Jako pierwszy z grona zawodników TKK na scenie pojawił się Czarek Łączkowski. Wyróżnienie odebrał z rąk Michała Zaleskiego, prezydenta miasta. Karolina, która bierze udział w zgrupowaniu kadry torowej na Majorce, pojawiła się na filmie i podziękowała z ekranu za to, że może rozwijać swoją kolarską pasję właśnie w Toruniu. W jej imieniu nagrodę Prezydenta Torunia odebrali Wojciech Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific, oraz wiceprezes Agnieszka Pyrzewska (na zdj. powyżej). CPP jest głównym sponsorem toruńskich kolarzy od 25 lat.

Tytuł Sportowca Roku 2018 zdobyła mistrzyni świata w wioślarstwie Katarzyna Zillmann. Srebrny medal olimpijski z Pekinu, zdobyty przez wioślarza, Łukasz Pawłowskiego, został uznany za sportowy sukces Torunia w 100-lecie odzyskania niepodległości. W toruńskich „Jordankach” bawiło się w sobotę 540 osób. Bal Sportowca to największa i najlepsza impreza taneczna w regionie.

Bal Sportowca 2019 Kwiatkowski

Bal Sportowca to okazja do rozmów i wspomnień. Na zdjęciu Agnieszka Pyrzewska, Wojciech Sobieszak, Michał Kwiatkowski (wychowanek TKK Pacific) i Grażyna Sobieszak.

Bal Sportowca 2019 Laczkowski

Cezary Łączkowski odebrał tytuł Młodzieżowca Roku z rąk Michała Zaleskiego, prezydenta Torunia.

Bal Sportowca 2019 Karasiewicz

Karolina Karasiewicz dziękowała z ekranu, gdyż przebywa na zgrupowaniu na Majorce.