• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Fitnesski dziękują Partnerom Klubu, 2020-12-18

Pandemia nie powstrzymała Fitnessek ani przed kolejnymi świetnymi wynikami sportowymi w niezwykle dziwnym sezonie sportowym, ani przed tym, by powiedzieć o nich swoim wypróbowanym Partnerom. Oczywiście w reżymie sanitarnym i z zachowaniem dystansu. Takim sprawdzonym w boju Przyjacielem Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific jest Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Nadzorczej CPP Toruń-Pacific, firmy będącej od 1994 roku Głównym Sponsorem Klubu. To właśnie decyzje W. Sobieszaka sprzed ponad ćwierćwiecza, kiedy kierował firmą jako prezes zarządu, zaowocowały długofalową współpracą. Decyzję o jej kontynuowaniu w roku 2021 podjął następca   Aleksander Wasilewski.

Najlepsze zawodniczki i trener mogły przekazać informację, że kolarski i kolarze Klubu wywalczyli w sezonie 2020 aż 46 medali Mistrzostw Polski oraz 4 medale Mistrzostw Europy. Karolina Karasiewicz wywalczyła brąz w wyścigu punktowym na Mistrzostwach Europy Elity w kolarstwie torowym, Karolina Kumięga, Anna Sagan, Patrycja Lorkowska (wraz z koleżankami z kadry) także sięgnęły po brąz w wyścigu drużynowym na dochodzenie podczas Mistrzostw Europy U-23 w kolarstwie torowym. Maciej Fąk (wraz kolegami z kadry), wywalczył srebro w sprincie olimpijskim na Mistrzostwach Europy juniorów w kolarstwie torowym. Patrycja Lorkowska (wraz z koleżanką z kadry) zdobyła brązowy medal w konkurencji madison na Mistrzostwach Europy U-23.

Na zdjęciu (od lewej): Natalia Krześlak, Leszek Szyszkowski, Wojciech B. Sobieszak, Karolina Karasiewicz.