• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific "Filarem Regionu" 2010-05-27

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific "Filarem Regionu" 2010-05-27

„Gazeta Pomorska” już po raz czternasty ogłosiła wyniki rankingu firm „Złota Setka Pomorza i Kujaw”. W czwartkowy wieczór w Filharmonii Pomorskiej wręczono nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii. Wśród wyróżnionych firm nie zabrakło Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, którą uznano jednym z „Filarów Regionu”. Poza CPP w tej kategorii wyróżniono także Torfarm z Torunia oraz KCB Interlight z Gniewkowa, producenta świec (przedstawiciele na zdjęciu). Filary regionu to stabilne i duże firmy Pomorza i Kujaw, zatrudniające ponad 250 osób, które w 2009 roku oraz poprzednich latach zanotowały dobre wyniki finansowe.

Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific nie krył zadowolenia, że kierowaną przez niego firmę zaliczono do gospodarczych filarów Pomorza i Kujaw. Firma jest stabilna finansowo i daje godne utrzymanie tysiącowi pracowników. Dyplom i statuetkę odebrał z rąk Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego oraz redaktora naczelnego „Gazety Pomorskiej”, Wojciecha Potockiego.