• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

O światowej produkcji płatków 2010-10-01

O światowej produkcji płatków 2010-10-01

W toruńskim hotelu Filmar w piątek 1 października zakończyło się pięciodniowe, ogólnoświatowe spotkanie dyrektorów i menedżerów fabryk Cereal Partners Worldwide, firmy produkującej płatki śniadaniowe Nestle, powołanej w 1990 roku przez Nestle i General Mills Inc. Niemal pięćdziesięcioosobowa grupa osób, które na co dzień odpowiadają za produkcyjną stronę działalności CPW, po raz pierwszy w Polsce dyskutowała o aktualnych zagadnieniach związanych z zarządzaniem procesami wytwarzania, magazynowania i transportu w grupie CPW.

CPW posiada obecnie 14 fabryk, z czego większość jest zlokalizowana w Europie, a dwie w Polsce. Doroczne spotkanie CPW Operations Annual Meeting rozpoczęło się od powitania gości przez Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, który przedstawił historię firmy oraz rozwoju rynku płatków śniadaniowych w Polsce i Europie Centralnej. We środę goście odwiedzili fabryki CPP w Toruniu, Lubiczu oraz nowo powstające centrum logistyczne w Grębocinie, budowane przez Panattoni Polska na potrzeby CPP. CPP jest trzecim, po Wielkiej Brytanii i Francji centrum zaopatrzeniowym dla CPW. Pacific jest częścią CPW od 1994 roku.