• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Kolejny rok na szosie z Nestle Fitness 2010-12-16

Kolejny rok na szosie z Nestle Fitness 2010-12-16

2011 rok będzie 17., kolejnym rokiem współpracy pomiędzy firmą Toruń-Pacific a Toruńskim Klubem Kolarskim, który nazwę Pacific nosi od 1994 roku. To wówczas rozpoczęła się kolarska przygoda producenta płatków, która będzie kontynuowana i w roku przyszłym, o czym uroczyście oznajmił Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific na uroczystym spotkaniu świątecznym zawodników, trenerów i przyjaciół Klubu. Podpisany aneks do kontraktu na rok 2011 gwarantuje Klubowi sponsorską opiekę firmy.

Sezon 2010, który podsumował podczas spotkania Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy Klubu, był dla TKK Pacific bardzo szczęśliwy. W lipcu tego roku Piotr Gawroński zdobył tytuł młodzieżowego mistrza Europy ze startu wspólnego podczas zawodów rozgrywanych w tureckiej Ankarze. Piotr w pięknym stylu przy 40 stopniowym upale pokonał rywali, wjeżdżając na metę przed peletonem. Kolarze TKK Pacific znakomicie wypadli także na Mistrzostwach Polski, zdobywając kolejny rok z rzędu tytuł drużynowego mistrza kraju na szosie. TKK Pacific to bez wątpienia najlepszy amatorski klub szosowy w Polsce, skupiający młodzież. Zawodnicy Klubu podczas treningów oraz zawodów noszą na swoich strojach znak płatków śniadaniowych Nestle Fitness, będących synonimem pełnoziarnistego posiłku przygotowanego z pożywnego i bogatego w węglowodany oraz składniki mineralne zboża. Kolarze TKK podczas zawodów i treningów chętnie uzupełniają energię, wykorzystując batoniki zbożowe produkowane przez sponsora, reklamując przy okazji te produkty. Czwartkowe spotkanie, w którym uczestniczyli też przedstawiciele zarządu Sponsora oraz pracownicy firmy, na co dzień współpracujący z Klubem, było okazją do przekazania podziękowań przyjaciołom i dobrodziejom Klubu. Na zdjęciu: W. Sobieszak odbiera podziękowania w postaci mistrzowskiej koszulki od P. Gawrońskiego i L. Szyszkowskiego.