• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Odrobina raju na ziemi 2011-06-14

Odrobina raju na ziemi 2011-06-14

Ksiądz prałat Daniel Adamowicz, dyrektor Caritas Diecezji Toruńskiej, przekazał serdeczne podziękowania dla Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa CPP Toruń-Pacific, za pomoc w organizacji Dnia Dziecka. Wielka impreza z udziałem kilku tysięcy maluchów z Torunia i wielu gmin, w których Caritas prowadzi działalność, odbyła się 28 maja na terenie lotniska Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu. Każde dziecko wyszło z pikniku z batonikiem śniadaniowym Nestle i paczką płatków.

‑ Chcemy ten dzień zamienić w namiastkę raju dla dzieci – mówił ks. Adamowicz. – Dlatego wszystkie atrakcje, które przygotowujemy dla dzieci na tym pikniku są dostępne dla nich zupełnie za darmo, począwszy od zjeżdżalni, na drobnych upominkach kończąc.

Współpraca firmy z jednym z najprężniej działających oddziałów Caritas w Polsce rozpoczęła się w 1994 roku. Wówczas tworzyły się struktury Caritas na terenie Diecezji Toruńskiej. Firma od tej pory regularnie przekazuje produkty, które trafiają do osób objętych programami pomocowymi Caritas.