• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Podziękowania dla mistrzów szosy 2011-06-28

Podziękowania dla mistrzów szosy 2011-06-28

We wtorek 28 czerwca podczas specjalnej konferencji prasowej Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific, podziękował kolarzom ekipy Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific za medale zdobyte podczas niedawnych Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym w Złotoryji. Specjalne gratulacje trafiły przede wszystkim do Marka Kulasa, który zdobył tytuł młodzieżowego mistrza Polski ze startu wspólnego. Łukasz Owsian z zawodów wrócił ze srebrnym medalem, zaś Łukasz Wiśniowski wywalczył brąz w jeździe indywidualnej na czas. Kolarze otrzymali upominki w postaci netbooków i smartfonu.

‑ Jesteśmy jedną z niewielu firm konsekwentnie zaangażowanych we współpracę ze środowiskiem sportowym – mówił Sobieszak podczas konferencji. – Jestem pewien, że te sukcesy, które dziś odnoszą nasi zawodnicy, to efekt tej konsekwencji i stabilności, jaką zapewnia firma klubowi TKK od 1994 roku.

Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy Klubu, który w trakcie MP w Złotoryji otrzymał propozycję z Polskiego Związku Kolarskiego objęcia stanowiska selekcjonera młodzieżowej kadry narodowej, również podkreślał, że może osiągać sukcesy szkoleniowe i sportowe, ponieważ ma do tego odpowiednie warunki w Klubie, stworzone dzięki współpracy z głównym sponsorem. Wśród uczestników spotkania był też Michał Gołaś, wychowanek TKK Pacific, który obecnie ściga się w zawodowym peletonie, we włoskiej grupie Vacansoleil.

‑ Marka „Pacific” jest rozpoznawalna na całym świecie – mówił Michał, który odebrał przy okazji konferencji gratulacje z okazji niedawnego ślubu. – W zawodowym świecie kolarskim „Pacific” jest kojarzony jako znakomity klub i świetna kuźnia młodych kolarskich talentów.

Michała Gołasia, jak i innych wychowanków TKK Pacific, będziemy mogli oglądać w naszym narodowym tourze na przełomie lipca i sierpnia. Podczas Tour de Pologne nie kto inny tylko Leszek Szyszkowski będzie z kolei kierował narodowym składem.