• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Płatki NESTLE LION w Polsce 2012-08-08

Płatki NESTLE LION w Polsce 2012-08-08

Najmłodsze dziecko Cereal Partners Poland , czyli NESTLE LION, nabiera rumieńców i oswaja się z nowym otoczeniem. Safari rozpoczęte przed rokiem szczęśliwie zakończyło się w nocy z wtorku na środę. LEW JEST NASZ! O 5:23 nad ranem szczęśliwie z linii produkcyjnej toruńskiej fabryki zeszły pierwsze paczki z płatkami NESTLE LION.

NESTLE LION to unikalny na rynku smak pysznych płatków śniadaniowych z karmelem i czekoladą. Nowy produkt trafi nie tylko do polskich konsumentów, ale i na Słowację, do krajów nadbałtyckich i Rumunii. Z Polski będą też zaopatrywane Bałkany.

–  Mamy nadzieję na sukces rynkowy i poszerzenie grupy konsumentów. Dotąd młodzież nie miała płatków śniadaniowych wyłącznie dla siebie – komentuje uruchomienie produkcji płatków NESTLE LION w fabryce CPP w Toruniu prezes firmy Wojciech B. Sobieszak.

Lwi „maluch” w Polsce czuje się dobrze jak i jego mama, czyli drużyna, która pracowała nad projektem uruchomienia produkcji w Polsce. Nowe płatki pojawią się w sklepach na przełomie sierpnia i września. Na zdjęciach: Wojciech B. Sobieszak oraz grupa wdrożeniowa projektu NESTLE LION.