• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Świąteczne podsumowanie sezonu 2012-12-20

Świąteczne podsumowanie sezonu 2012-12-20

We czwartek 20 grudnia w siedzibie CPP, głównego sponsora Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific, odbyło się świąteczne podsumowanie sezonu. Gościem honorowym spotkania był Czesław Lang – kolarz torowy i szosowy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i świata, obecnie dyrektor najważniejszegowyścigu kolarskiego w Polsce Tour de Pologne.

Podczas spotkania wigilijnego dyrektor sportowy Klubu, Leszek Szyszkowski podsumował sezon, który przyniósł wiele sukcesów. Posypały się wyróżnienia i nagrody dla najlepszych zawodników i oddanych pracy z młodzieżą trenerów.

Największym sukcesem TKK Pacific Toruń w 2012 roku był udział w Igrzyskach Olimpijskich dwóch wychowanków klubu Michała Gołasia i Michała Kwiatkowskiego, w wyścigu ze startu wspólnego. Dodatkowo Michał Kwiatkowski zakończył Tour de Pologne 2012 na 2 miejscu w kwalifikacji. Klubzdobył również 7 medali podczas Mistrzostw Polski, w różnych kategoriach wiekowych (1 złoty, 2 srebrne, 4 brązowe). Przełomem w klubie jest na pewno pojawienie się dziewcząt, które od 2012 roku trenują w barwach TKK Pacific.

Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific (na zdjęciu z Czesłaem Langiem), złożył zawodnikom, trenerom i sympatykom Klubu najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Pogratulował zwycięstw i zapewnił, że kierowana przez niego firma będzie razem z Klubem budować siłę polskiego kolarstwa w kolejnym sezonie. CPP Toruń-Pacific jest głównym sponsorem Klubu od 1994 roku.