• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Start inicjatywy LEAN w CPP 2013-06-18

Start inicjatywy LEAN w CPP 2013-06-18

We wtorek oficjalnie wyruszyliśmy w drogę ku „szczupłemu przedsiębiorstwu”. Inicjatywę LEAN dla batoników śniadaniowych Nestle poparł prezes CPP, składając podpis pod dokumentem zawierającym misję, cele i wskaźniki dla batonowego biznesu CPP. Chętnych do złożenia podpisu było więcej, bo w inicjatywie LEAN również chodzi o to, by wszystkich zaangażować w tworzenie wartości dla konsumenta i klienta.

‑ Jesteśmy sprawni, ale możemy być sprawniejsi – mówił prezes Wojciech B. Sobieszak. Podkreślał też, że wcześniejsze działania CPP, a także sposób prowadzenia biznesu, który nigdy nie dopuszczał do pojawienia się organizacyjnego „tłuszczyku”, dobrze przygotowały firmę do nowych rozwiązań. – Wdrażanie LEAN zaczynamy od batoników i Lubicza, by po zdobyciu doświadczeń, przenieść je na cały biznes.

Inicjatywa LEAN to nowy sposób myślenia o firmie i jej strukturze. To ucieczka do przodu poprzez wykorzystanie pomysłów każdego z pracowników, lepsze wsłuchiwanie się w potrzeby naszych konsumentów i klientów oraz dostarczanie im tego, co jest dla nich ważne. Filozofia Lean to patrzenie na biznes jako proces, eliminowanie tych wszystkich aktywności, które nie są konieczne dla zdobycia satysfakcji klienta.