• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Wiceprezes General Mills w CPP 2013-10-23

Wiceprezes General Mills w CPP 2013-10-23

John Church, wiceprezes General Mills Inc. ds operacyjnych całą środę spędził w Polsce. Przyjechał do Torunia, by z bliska przyjrzeć się, jak prowadzony jest biznes w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific i jak prezentują się należące do firmy fabryki i centrum dystrybucyjne. General Mills od 1994 roku jest, obok Nestle, udziałowcem CPP Toruń-Pacific, największego w Europie Środkowowschodniej producenta płatków śniadaniowych.

– Ta wizyta była dla nas o tyle ważna, że odbywała się dosłownie w przeddzień wspólnego posiedzenia zarządów Nestle i General Mills, a więc najważniejszego ciała, które decyduje o przyszłości Cereal Partners Worldwide, spółki, której jesteśmy częścią – podkreśla Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP.

Wydaje się, że gość wyjeżdżał zadowolony z tego, co zobaczył w Polsce. Podsumowując wizytę powiedział, że fabryki CPP wyglądają lepiej niż w 2004 roku, kiedy był tu po raz pierwszy. Widzi różnice w podejściu do zarządzania. Na każdym kroku odczuwalna jest obecność ducha kultury ciągłego doskonalenia. Czy z tej wizyty wynikną jakieś ważne dla CPP decyzje dotyczące ewentualnych przyszłych inwestycji? Czas pokaże.

Wraz z Johnem Churchem do Polski przylecieli Jerome Jaton, wiceszef CPW ds. operacyjnych oraz Christophe Andrin, dyrektor operacyjny CPW w Europie Zachodniej. Na zakończenie wizyty John Church odebrał z rąk W.B. Sobieszaka specjalną pamiątkę z Torunia – wierną kopię pierwszego wydania dzieła Mikołaja Kopernika „O obrotach sfer niebieskich”. Zaraz potem uczetnicy wspólnej kolacji zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.