• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Życzenia dla Seniorów CPP 2014-12-05

Życzenia dla Seniorów CPP 2014-12-05

Grudzień, choć to jeden z najchłodniejszych w naszym klimacie miesięcy, jest pełen ciepłych dni. Takim dniem niewątpliwie była wigilia tegorocznych mikołajek. Właśnie wtedy seniorzy CPP Toruń-Pacific, czyli emerytowani pracownicy firmy, spotkali się na uroczystym obiedzie, w którym wziął udział prezes CPP Wojciech B. Sobieszak.

– Życzę wam przede wszystkim pogody ducha – mówił do zebranych prezes Sobieszak. – Cieszę się, że mogę was zobaczyć w dobrej kondycji i dobrych nastrojach. Dziś do grona seniorów CPP dołączają trzy kolejne osoby. Mam dla nich na pamiątkę szwajcarskie zegarki, które wierzę, że będą wskazywać tylko dobre godziny.

Jednym z elementów spotkania była też filmowa prezentacja aktualności firmy. Seniorzy dowiedzieli się z niej o nowo wprowadzonych na rynek produktach oraz realizowanych w firmie projektach inwestycyjnych i organizacyjnych. Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych przygotował dla seniorów świąteczne niespodzianki. Spotkanie odbyło się w restauracji hotelu Mercure w Toruniu.