• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

CPP wśród Orłów Eksportu 2015-04-14

CPP wśród Orłów Eksportu 2015-04-14

"Rzeczpospolita" - prestiżowy i najczęściej cytowany polski dzienniki prasowy - przyznała nagrody najlepszym eksporterom. Prezes Wojciech B. Sobieszak oraz firma Cereal Partners Poland znaleźli się w doborowym gronie Orłow Eksportu, zdobywając tytuły: Osobowość Eksportu i Eksportowy Produkt. Nagrody zostały wręczone przez Marszałka Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego i przedstawicieli redakcji podczas regionalnej gali w Toruniu.


- Najwyższa jakość jest absolutnie kluczowa - mówił podczas dyskusji z udziałem Osobowości Eksportu Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific. ? Tylko tym się dziś wygrywa.


Orły Eksportu Firma eksportuje 65% wolumenu swojej produkcji. Najwięcej płatków śniadaniowych z Torunia i Lubicza trafia na rynki rumuński, niemiecki, do Arabii Saudyjskiej i Francji.


Gala Orłów Eksportu była połączona z prezentacją działań Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Samorządu Województwa na rzecz rozwoju eksportu. Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego, Piotr Całbecki, jest pełen podziwu i uznania dla lokalnych przedsiębiorców, że w czasach globalizacji gospodarki i silnej konkurencji z powodzeniem wchodzą i zdobywają sukcesy na zagranicznych rynkach. To oczywiście przekłada się pozytywnie na stan finansów tych firm i stabilność gospodarczą regionu.

 


Orły Eksportu Na zdjęciach: laureaci konkursu w kategorii Osobowość Eksportu, Barbara Miller wiceprezes Hydro-Vacuum Grudziądz i Wojciech B. Sobieszak podczas rozmowy z przedstawicielem redakcji dziennika "Rzeczpospolita", Wojciech Sobieszak z dyplomami "Rzeczpospolitej".