• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Ambasadorem Polskiej Gospodarki, 2015-09-23

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Ambasadorem Polskiej Gospodarki, 2015-09-23

Janusz Piechociński – wicepremier polskiego rządu, minister gospodarki, wyróżnił CPP za promocję polskiej gospodarki. Płatki śniadaniowe i batoniki zbożowe Nestle wytwarzane w Toruniu i Lubiczu trafiają do ponad 40 państw: głównie w Europie, nad Zatokę Perską, do Turcji, Rosji. Cereal Partners Poland jest jednym z największych w Polsce eksporterów żywności. 70% wolumenu produkcji firmy trafia za granicę.


Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest organizowany przez Business Centre Club, który skupia największych polskich pracodawców, oraz Ministerstwo Gospodarki. Jego zadaniem jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Firma Cereal Partners Poland tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki zdobyła w kategorii „Eksporter”.


Na zdjęciu: Janusz Piechociński, minister gospodarki, oraz Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Uroczystość odbyła się w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie 23 września 2015 r.