• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Bal z kolarskimi akcentami, 2017-01-28

Bal z kolarskimi akcentami, 2017-01-28

Również w tym roku nie obyło się bez kolarskich akcentów na dorocznym, toruńskim Balu Sportowca. Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy Toruńskiego Klubu Kolarskiego „Pacific”, został Szkoleniowcem Roku, olimpijki Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska znalazły się w złotej dziesiątce Plebiscytu na Sportowca Roku, a Wojciecha B. Sobieszaka i kierowaną przez niego firmę Cereal Partners Poland Toruń-Pacific prezydent Torunia uhonorował wyróżnieniem za wieloletni wkład w promocję sportowej marki Torunia.


Jubileuszowy XV Bal Sportowca tym razem odbył się w CKK Jordanki. Było światowo i pysznie! Tradycyjnie podczas balu poznaliśmy laureatów Plebiscytu na Sportowca Roku – tytuł trafił do Łukasza Wiśniewskiego, koszykarza Twardych Pierników. Zawodniczki TKK Pacific, które reprezentowały Polskę i Toruń na igrzyskach w Rio uplasowały się na 10. miejscu. Szkoleniowcem Roku Kapituła ogłosiła Leszka Szyszkowskiego. Aż siedmioro wychowanków trenera TKK Pacific brało udział w tegorocznych igrzyskach olimpijskich. Trudno o lepszą rekomendację, choć sam Szyszkowski nie krył zaskoczenia.

– Przede wszystkim chciałbym podziękować mojemu prezesowi Wojciechowi Sobieszakowi – mówił ze sceny trener. – To dzięki niemu oraz Miastu Toruń mamy tak silny ośrodek kolarski w Toruniu. 

Zasługi Cereal Partners Poland Toruń-Pacific i samego prezesa W. Sobieszaka w rozwijaniu sportowej marki Torunia docenił też Michał Zaleski, przyznając firmie specjalne wyróżnienie.Organizatorem Balu Sportowca jest Wydział Sportu i Turystki Urzędu Miasta Torunia, którym kieruje Mariola Soczyńska. Na tegorocznym balu padł rekord frekwencji. Bawiło się około 500 osób! Niektórzy do niemal białego rana. Więcej zdjęć w galerii SPOŁECZNIE.