• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Medal mistrzostw świata juniorów. 2 medale mistrzostw Europy juniorów. 15 medali mistrzostw Polski. Z takim dorobkiem Toruński Klub Kolarski Pacific Nestle Fitness Cycling Team finiszuje w sezonie 2017. Ręce same składają się do oklasków dla młodych, utalentowanych i pełnych zapału do ciężkiej pracy zawodniczek i zawodników klubu. Niemałą zasługę mieli w tych sukcesach doświadczeni szkoleniowcy: Marian Krych i Leszek Szyszkowski, jako dyrektor sportowy.


Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP), głównego sponsora Klubu od 1994 roku, gratulując zawodnikom podczas zwołanej w ub. tygodniu konferencji prasowej, podkreślał, że grupowa praca przynosi w kolarstwie najlepsze wyniki. Potwierdzają to choćby rezultaty juniorów, którzy zdobyli tytuł mistrzów Polski w jeździe drużynowej na czas. Bardzo zadowolony z kończącego się sezonu jest Czarek Łączkowski, który razem kadrą narodową juniorów wywalczył brąz na torowych mistrzostwach świata w sprincie drużynowym.

– Liczę, że uda mi się pojechać na igrzyska olimpijskie w Tokio – nie kryje swoich aspiracji Czarek, na którego na szyi zawisły też srebrny i brązowy medal mistrzostw Europy.

Więcej o sukcesach toruńskich kolarzy na stronie www.tkkpacifictorun.pl

Na zdjęciu: medaliści TKK Pacific oraz szkoleniowcy wraz z Agnieszką Pyrzewską, wiceprezesem CPP i prezesem Wojciechem Sobieszakiem. Fot. Jacek Smarz