• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Wojewoda kujawsko-pomorski na podsumowaniu roku w CPP, 2017-12-14

Wojewoda kujawsko-pomorski na podsumowaniu roku w CPP, 2017-12-14

Podsumowanie roku w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific to ważne wydarzenie w życiu firmy. W tegorocznej uroczystości wziął udział Mikołaj Bogdanowicz, wojewoda kujawsko-pomorski. To właśnie z jego rąk specjalne nagrody otrzymali najlepsi pracownicy mijającego roku.


Prezes firmy, Wojciech B. Sobieszak, jest zadowolony z wyników, jakie wypracowała i wypracuje do końca roku firma. Przychody ze sprzedaży krajowej płatków śniadaniowych i batoników będą wyższe o niemal 3% niż te uzyskane przed rokiem. 

– Niezmiernie cieszy fakt, że uruchomiliśmy drugą linię do produkcji zbożowych batoników w Lubiczu. To znacząco poprawiło nasze zdolności produkcyjne i pozwoliło zwiększyć zatrudnienie – mówił podsumował prezes Sobieszak. – Mamy nowe, innowacyjne produkty śniadaniowe, które jeszcze lepiej spełniają oczekiwania naszych konsumentów. Chcą kupować dobrej jakości płatki i batoniki, które są zdrowe, a ich cena nie jest wygórowana.

Mikołaj Bogdanowicz, wojewoda kujawsko-pomorski podkreślił bliskie związki firmy z jej lokalnym otoczeniem, m.in współpracę z kolarzami z Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC oraz pomoc w doposażeniu jednostki OSP w Lubiczu. To dzięki firmie lubiccy strażacy mają do dyspozycji nowy wóz bojowy. 

Wojewoda kujawsko-pomorski wręczył najlepszym pracownikom tytuły „Pracownika Roku”. Zdobyli je w poszczególnych kategoriach:

Ekspert Roku: Joanna Bukowiecka, Jarosław Gocaliński, Wioletta Graduszewska, Alina Margaszewska, Jacek Molik,
Debiut Roku: Paulina Barc i Mateusz Wróblewski,
Mistrz Solidnej Pracy: Rafał Nikel,
Współpracownik Roku: Grażyna Domańska, Marek Kowalski.


Prezes zarządu przyznał również 50 pracownikom nagrodę specjalną za zrealizowanie w mijającym roku kluczowych dla firmy projektów.
Cereal Partners Poland Toruń-Pacific to producent płatków śniadaniowych i zbożowych batoników Nestle. Od 1994 roku firma jest częścią grupy Cereal Partners Worldwide powołanej przez Nestle i General Mills. CPP zatrudnia ponad 900 osób w fabrykach w Toruniu i Lubiczu oraz centrum dystrybucyjnym w Grębocinie. Sprzedawane przez firmę płatki śniadaniowe Nestle są liderem pod względem wartości sprzedaży w Polsce.

Fot. Jacek Smarz