• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Z kolarzami w 25. sezon, 2017-12-14

Z kolarzami w 25. sezon, 2017-12-14

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific przedłuża kontrakt sponsorski z Toruńskim Klubem Kolarskim PACIFIC. W siedzibie głównego sponsora - firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific zorganizowano wigilijne spotkanie kolarzy Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, przy okazji podsumowując udany rok ich występów.


- Przed nami 25. rok współpracy - mówił prezes CPP Toruń-Pacific Wojciech B. Sobieszak. - To już ćwierć wieku! Dziś mogę z dumą powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję zostając sponsorem toruńskich kolarzy. Kiedyś podjęliśmy ryzyko, ale ono się opłaciło. Cieszę się z tego, że klub nie tylko odnosi sukcesy, ale i nie zaprzestał szkolenia młodzieży. 

Wojciech Sobieszak przy okazji przekazał dyrektorowi sportowemu Klubu, Leszkowi Szyszkowskiemu, podpisany aneks do umowy sponsorskiej na 2018 rok. 

- Jesteśmy przeszczęśliwi z tego faktu, że tak długo możemy liczyć na pomoc CPP Toruń-Pacific, reprezentować jego markę Nestle Fitness - stwierdził Leszek Szyszkowski. - Dzięki temu nasi zawodnicy mogą realizować swoje marzenia. W tym roku zdobyli 23 medale mistrzostw Polski, w tym historyczny, złoty w elicie kobiet, który wywalczyła Karolina Karasiewicz. To najbardziej zaszczytny tytuł w kolarstwie. Mamy ogromny talent wśród juniorów, Cezarego Łączkowskiego. Wierzę, że to będzie nasz kolejny olimpijczyk. Inni zawodnicy i zawodniczki również spisywali się znakomicie. Mamy ambitne plany na przyszły sezon, zwłaszcza że przed nami jubileusz współpracy. Są w nas jeszcze rezerwy.