• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Miało być lepiej, jest dobrze, 2018-01-08

Miało być lepiej, jest dobrze, 2018-01-08

Pion komercyjny CPP podsumował 2017 rok. Poprawiliśmy o 2% wynik sprzedaży w Polsce w stosunku do poprzedniego roku, choć pozostaje pewien niedosyt. Nie udało nam się zrealizować założonych na rok 2017 ambitnych planów sprzedaży ilościowej. Rok 2018 będzie pełen wyzwań i nowych pomysłów oraz produktów. Tak można by w skrócie podsumować to, co działo się na dorocznej konferencji pionu komercyjnego, podczas której wyróżniono najlepszych pracowników. Była też okazja do wspólnej zabawy i integracji.


Przyznano tradycyjne tytuły „Kreatorów rynku”. Zdobyły je osoby, które zrealizowały plany sprzedaży. W jak największej liczbie sklepów wdrożyły standard półkowy z ofertą najważniejszych produktów. Liczyła się oczywiście ilość i jakość ekspozycji. Nagrody wręczyli Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP, Agnieszka Pyrzewska, wiceprezes - dyr. ds. komercyjnych, Tomasz Stark, dyrektor sprzedaży krajowej oraz Jerzy Mazepa, szef sprzedaży regionalnej. Nagrodzeni na zdjęciu poniżej. Konferencja pionu handlowego CPP odbyła się tradycyjnie w Hotelu Intercontinental w Warszawie 8 stycznia 2018 r. Po części oficjalnej wystąpił kabaret Grupa Trzymająca Mikrofon.

Zjazd 2018