• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

VIII Bal Marszałkowski, 2018-01-20

VIII Bal Marszałkowski, 2018-01-20

Łączne wpływy z licytacji cichej i głównej to około 150 tysięcy złotych. Takim wynikiem zakończył się VIII Marszałkowski Bal Dobroczynny, który odbył się 20 stycznia w CKK Jordanki w Toruniu. Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, wylicytował za kwotę 18 tysięcy złotych miedzioryt Jerzego Hoppena. 


Dochód z VIII Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego trafi do Domu Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Grabiu, a także na rzecz polskich misji niosących pomoc potrzebującym w Zambii i Indonezji.

Do 31 stycznia można jeszcze uczestniczyć w internetowej charytatywnej licytacji kolekcjonerskiej deskorolki od Davida Lyncha z autografami twórców i aktorów serialu „Miasteczko Twin Peaks” – aktualna kwota licytacji to 16,5 tysiąca złotych.

Bal, który w tym roku został zorganizowany przez Marszałka wspólnie z prezydentami Torunia Michałem Zaleskim oraz Włocławka Markiem Wojtkowskim, zgromadził niemal 300 osób, przedsiębiorców, naukowców, samorządowców i polityków. Przedmioty na licytację przekazało 150 darczyńców – dyplomaci, instytucje i firmy z regionu, samorządowcy, artyści, sportowcy i znane osobistości z całej Polski.

Na zdjęciu Grażyna i Wojciech Sobieszakowie z wylicytowanym przez prezesa CPP miedziorytem. Fot. Jacek Smarz