• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Yes4Yeti po raz piąty, 2018-03-20

Yes4Yeti po raz piąty, 2018-03-20

5. edycja warsztatów „Yes4Yeti”dla studentów uczelni z regionu Pomorza i Kujaw stała się faktem. Organizatorem przedsięwzięcia jest Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Producent płatków śniadaniowych Nestlé w porozumieniu z uczelniami: Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Uniwersytetem Techniczno-Technologicznym oraz Wyższą Szkołą Bankową, już po raz piąty zaprosił studentów na cykl warsztatów. Celem tego projektu jest zaprezentowanie firmy działającej w międzynarodowym środowisku biznesowym, jej organizacji i codziennej praktyki gospodarczej.


Studenci tradycyjnie będą mieli okazję zapoznać się z działalnością firmy i spotkać z jej pracownikami. Nowością tegorocznej edycji jest włączenie w cykl warsztatów działów technicznych i produkcyjnych firmy oraz logistyki. Studenci poznają zasady organizacji pracy skomplikowanego organizmu wytwarzającego wyroby śniadaniowe. Zostaną również zaprezentowane aspekty technologiczne oraz logistyczne procesów produkcyjnych.

Yes4Yeti (Youth Employment and Training Initiative) cieszy się dużym zainteresowaniem studentów. W tym roku udział zadeklarowało ponad 90 osób. Cykl obejmuje kilkadziesiąt godzin zajęć warsztatowych. Całość kończy się opracowaniem projektu, który zostanie oceniony przez przedstawicieli firmy. Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na drobne nagrody oraz możliwość odbycia w firmie stażu. Cykl rozpoczął się spotkaniem z Wojciechem B. Sobieszakiem, prezesem firmy, który zaprezentował jej wyniki sprzedaży i przybliżył dane na temat rynku zbożowych wyrobów śniadaniowych na świecie, Europie i w Polsce.