• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Toruń mistrzem świata, 2018-04-10

Toruń mistrzem świata, 2018-04-10

Szefowie europejskiego Regionu CPW pogratulowali najlepszemu na świecie zespołowi operacyjnemu Cereal Partners Worldwide. Luc Imbert, wiceprezes CPW i szef Regionu Europy Kontynentalnej, oraz Francisco Rojas, odpowiedzialny w Europie za pion operacyjny, osobiście wyrazili uznanie za doskonałe wyniki i szczególne zaangażowanie w roku 2017 dla całego zespołu fabryki Cereal Partners Poland w Toruniu.


Statuetka CPW Excellence Award 2017 już po raz drugi trafiła do rąk Sławomira Zbąskiego, kierującego fabryką w Toruniu, bowiem oficjalne ogłoszenie wyników dorocznych nagród CPW odbyło się w marcu. Tym razem osobiście wręczył ją Luc Imbert, wiceprezes CPW, przy okazji wizyty w Toruniu. Podkreślał, że zespół tutejszej fabryki to jeden, perfekcyjnie działający organizm. Podczas spotkania z kilkudziesięcioma przedstawicielami pracowników fabryki nawiązał do historii zakładu.

– Wasi pradziadowie, którzy w XIX wieku tworzyli tę fabrykę, byliby z was dumni, widząc, jak ich dzieło jest nieustannie rozwijane – mówił Imbert. – Na każdym kroku czuje się wasze zaangażowanie, olbrzymią wiedzę i otwartość na nowe doświadczenia.

Na zdjęciu od prawej: Luc Imbert ze statuetką CPW Excellence Award 2017 dla "Fabryki Toruń" i Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland.