• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

W dwa lata zapracowała na Wilama, 2019-03-30

W dwa lata zapracowała na Wilama, 2019-03-30

Joanna Rozkosz zdobyła tytuł najpopularniejszej aktorki toruńskiej sceny ubiegłego sezonu. Laureatkę – jak co roku – wyłonili widzowie teatru Wilama Horzycy. Zwyciężczyni prócz statuetki Wilama otrzymała voucher na wycieczkę, ufundowany przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Wręczył go Wojciech B. Sobieszak, prezes firmy, podczas sobotniej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. 


Joanna Rozkosz to najmłodsza aktorka toruńskiej sceny. Związaną z Toruniem od 2017 roku artystkę można w tym sezonie oglądać w rolach Antygony w spektaklu „Edyp tyran”, Klary w Dziaku do orzechów – nowych historiach”, Ali w „Tangu” czy Rechy w „Natanie mędrcu”.

Galę Wilamów, która gromadzi miłośników teatru i władze regionu, poprzedziła premiera spektaklu „Wróg się rodzi”. Szeroko komentowane w mediach przedstawienie, oparte m.in. na cytatach z rozgłośni radiowych, rwandyjskiego Radia Wolności i Tysiąca Wzgórz oraz toruńskiego Radia Maryja, próbuje pokazać wpływ mediów na świadomość i postawy odbiorców.