• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Gratulacje dla Fitnessek za worek medali, 2019-07-04

Gratulacje dla Fitnessek za worek medali, 2019-07-04

Wraz zespołem Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC świętujemy niedawne sukcesy Fitnessek! Podczas konferencji prasowej gratulacje od wiceprezydenta Torunia Zbigniewa Fiderewicza i Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa Cereal Partners Poland Toruń-Pacific odebrał także Robert Wojnar, pracownik CPP, który podczas Mistrzostw Polski Iron Man w Poznaniu na ½ dystansu IM wywalczył brązowy medal w swojej kategorii.


W Mińsku Karolina Karasiewicz w torowej jeździe drużynowej na dochodzenie wraz z zespołem reprezentacji Polski wywalczyła brąz! Aurela Nerlo zdobyła w jeździe indywidualnej na czas tytuł Mistrzyni Polski w kategorii orliczek, jednocześnie plasując się na 3. miejscu podium elity pań. Natalia Krześlak (na zjd.) z kolei "na solo" zwyciężyła w wyścigu juniorek o mistrzostwo Polski ze startu wspólnego. To nie jedyny medal tegorocznych MP Natalii. Dzień wcześniej wywalczyła brąz w jeździe indywidualnej na czas.