• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

"Złota Setka Pomorza i Kujaw" z dystansem, 2020-09-07

Gala „Złotej 100 Pomorza i Kujaw” zebrała tradycyjnie kwiat regionalnego biznesu, regionalne władze i przedstawicieli świata nauki. „Gazeta Pomorska” po raz 24 ogłosiła ranking największych firm Pomorza i Kujaw. Tegoroczne podsumowanie przebiegało w niecodziennych okolicznościach covidowych obostrzeń: na wejściu rozdawano maseczki, zbierano oświadczenia o stanie zdrowia, laureaci na scenie stali w obowiązkowym dystansie, a widownia była wypełniona tylko w połowie.


Ale gala to przede wszystkim okazja do potrzymania bezpośrednich relacji. Mimo obostrzeń była chwila na kuluarowe rozmowy i choćby złożenie gratulacji rektorowi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, prof. dr. hab. Andrzejowi Sokali, który właśnie przejmuje rektorską władzę na najbliższą kadencję. Na zdjęciu z Wojciechem B. Sobieszakiem, przewodniczącym Rady Nadzorczej Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, firmy wielokrotnie nagradzanej w rankingu „Gazety Pomorskiej”.