• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Rok z GLOBE 2006-10-03

Rok z GLOBE 2006-10-03

W rok po implementacji systemu informatycznego GLOBE do zintegrowanego zarządzania firmą, opartego na technologii SAP, Wojciech Sobieszak, prezes CPP Toruń-Pacific podczas specjalnego spotkania podziękował pracownikom, którzy szczególnie dużo energii i cierpliwości włożyli w stabilizowanie i „oswajanie” systemu.

‑ Statystyki światowe mówią, że aż 50% tego typu wdrożeń kończy się niepowodzeniem. Jesteśmy w tej lepszej połowie! – Sobieszak nie krył zadowolenia z sukcesu we wdrożeniu i stabilizowaniu systemu. ‑ Rok po uruchomieniu GLOBE możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że implementacja powiodła się. A powiodła się dlatego, że bardzo dobrze przygotowaliśmy się wszyscy i do uruchomienia systemu, i doskonale poradziliśmy sobie – jako organizacja – z o wiele trudniejszym i mniej spektakularnym zadaniem ‑ potrafiliśmy ustabilizować system i prowadzić na pełnych obrotach działalność firmy! – mówił Sobieszak dziękując pracownikom CPP Toruń-Pacific.

Spotkanie podsumowujące rok funkcjonowania z nowym systemem GLOBE odbyło się 3 października 2006 r. w siedzibie CPP Toruń-Pacific.