• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

12. Wielki Bal Charytatywny Rotary Club Toruń 2008-01-19

12. Wielki Bal Charytatywny Rotary Club Toruń 2008-01-19

W sobotę 19 stycznia 2008 r. toruńscy rotarianie oraz przyjaciele Rotary Club Toruń bawili się w toruńskim Dworze Artusa na 12. już Wielkim Balu Charytatywnym RTC. W wyniku licytacji i loterii fantowej udało się zebrać około 16.000 zł. Kwota w całości zasili Rotariański Fundusz Edukacyjny. Zabawę poprowadził Dariusz Bereski, aktor Teatru Wilama Horzycy w Toruniu. Jedną z atrakcji balu był występ zawodowej pary tanecznej z Wrocławia.

Jak na bal charytatywny przystało nie zabrakło loterii fantowej oraz licytacji, m.in. reprintu dzieła Mikołaja Kopernika „De revolutionibus”, butelki markowego wina, a także artystycznych witraży. Dochód z balu (16.000 zł) zasilił Rotariański Fundusz Edukacyjny, który w 2007 roku ufundował roczne stypendia dla 22 uzdolnionych gimnazjalistów, pochodzących z niezamożnych rodzin. Dr Ignacy Lubiński, pełniący w kadencji 2007/2008 funkcję prezydenta Rotary Club Toruń, wraz z małżonką sprzedawał losy na loterię fantową. Licytację markowego wina poprowadził zaś Janusz Marzygliński, który w tym roku pełni funkcję członka zarządu RCT.

Na zdjęciu: Grażyna i Wojciech Sobieszakowie na parkiecie Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu podczas 12. Wielkiego Balu Charytatywnego Rotary Club Toruń.