• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Piętnastolecie Marwitu 2008-08-29

Piętnastolecie Marwitu 2008-08-29

Soki Marwitu towarzyszą nam od piętnastu lat. W 1993 roku Maciej Jóźwicki rozpoczął działalność gospodarczą, która z czasem przekształciła się w spółkę Marwit, produkującą świeże soki. Najpierw były to wyłącznie soki z marchwi. Wkrótce oferta poszerzyła się o soki z innych warzyw i owoców. Dziś świeże soki ze Złej Wsi Wielkiej docierają do większości polskich miast. Są obecne również w sklepach w Berlinie. Jednodniowe soki z Marwitu w 2006 roku zagrały nawet w filmie – była to romantyczna komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego „Tylko mnie kochaj”.

Na piątkową galę (29-08-2008) z okazji piętnastolecia Marwitu w toruńskim Dworze Artusa zostali zaproszeni pracownicy firmy, kooperanci, władze wojewódzkie, powiatowe i gminne, przedstawiciele organizacji pracodawców oraz przyjaciele Marwitu. Toruńską Lożę Business Centre Club reprezentował Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Loży.

Piątkową galę uświetnił recital znakomitej wokalistki jazzowej, znanej także z popularnych piosenek, Ewy Bem. Wykonania „Wyszłam za mąż, zaraz wracam” czy „Moje serce to jest muzyk” spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Po występie gospodarze uroczystości zaprosili przybyłych na bankiet. Nie zabrakło również urodzinowego tortu.

Na zdjęciach: Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Loży Toruńskiej Business Centre Club podczas odczytywania życzeń dla pracowników i zarządu firmy Marwit, Dwór Artusa.