• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Najefektywniejsi na Pomorzu i Kujawach 2009-05-15

Najefektywniejsi na Pomorzu i Kujawach 2009-05-15

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific zajął pierwsze miejsce wśród dużych przedsiębiorstw Pomorza i Kujaw w kategorii efektywność kapitału. W piątkowy (15-05-2009) wieczór w Operze Nova odbyła się gala, która kończyła kolejną edycję "Złotej Setki Pomorza i Kujaw". Konkurs - w którym bezpłatnie biorą udział firmy i banki z regionu - przygotowuje „Gazeta Pomorska”. Dyplom dla najefektywniejszej firmy odebrał w imieniu zarządu CPP Tomasz Rutkowski, regionalny dyrektor łańcucha dostaw, członek zarządu. Listę 100 największych przedsiębiorstw Pomorza i Kujaw pod względem wielkości przychodów ze sprzedaży otworzył toruński dystrybutor leków, notowany na giełdzie Torfarm.

Była to trzynasta gala organizowana przez „Gazetę Pomorską” i choć z trzynastki starali się żartować prowadzący uroczystość dziennikarze, to ta czasami dawała o sobie znać. Zaproszony na galę minister rolnictwa Marek Sawicki po drodze na ponad godzinę utknął w korku. Później przepraszał za spóźnienie, a nagrodzonym prezesom firm i banków gratulował sukcesów. Podkreślał, że dzięki "tak zaradnym ludziom jak na Kujawach i Pomorzu kryzys szybko się skończy".

Gala „Złotej Setki” nie mogłaby się odbyć bez gwiazdy wieczoru - czyli Eljazz Big Band z Bydgoszczy. Wystąpił on razem z wokalistą Januszem Szromem, prezentując standardy swingu i jazzu. Wśród wykonywanych kompozycji znalazł się także utwór filmowy – zagrany z werwą motyw Chucka Mangione ze ścieżki dźwiękowej filmu „Dzieci Sancheza”. W przerwach pomiędzy ogłoszeniem wyników kolejnych rankingów zespół wykonał kilka utworów. Później zagrał koncert, oczywiście zakończony bisem.

Na zdjęciu: gratulacje dla zarządu i pracowników CPP w imieniu prezydenta Torunia przekazał Zbigniew Fiderewicz, wiceprezydent miasta.