• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Opłatek u Marszałka, 2016-12-15

Opłatek u Marszałka, 2016-12-15

Jak co roku Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego, zaprosił samorządowców, parlamentarzystów, przedstawicieli Kościoła, służb mundurowych, biznesu i organizacji pozarządowych na spotkanie opłatkowe.

Lepiej niż zamierzaliśmy, 2016-12-15

Lepiej niż zamierzaliśmy, 2016-12-15

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producent płatków śniadaniowych Nestlé zamyka kolejny rok z bardzo dobrymi wynikami finansowymi. Przychody firmy zwiększą się o ponad 8%. Rośnie sprzedaż krajowa i eksportowa. Firma poprawiła również udziały rynkowe na polskim rynku płatków śniadaniowych. Między innymi takie informacje przekazał Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific podczas dorocznego podsumowania, na którym ogłoszono też wyniki konkursu na Pracownika Roku. Dziesiątka najlepszych odebrała specjalne statuetki z rąk honorowego gościa spotkania, prof. Andrzeja Tretyna, rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Koncert dla Marty, 2016-12-10

Koncert dla Marty, 2016-12-10

W sobotę w Auli UMK odbył się XV Koncert Charytatywny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Dochód z imprezy, również z prowadzonej podczas koncertu aukcji dzieł sztuki, organizatorzy przeznaczyli na leczenie i rehabilitację Marty Szwonder – absolwentki UMK.

Zysk powyżej oczekiwań, 2016-12-14

Zysk powyżej oczekiwań, 2016-12-14

Znakomite wyniki CPW w Europie Centralnej. W bardzo dobrych nastrojach zespół zarządzający klasterem CPW Europy Centralnej kończy 2016 rok. Spodziewany zysk będzie aż o ¼ wyższy niż przed rokiem.

Świąteczne życzenia dla emerytowanych pracowników, 2016-12-05

Świąteczne życzenia dla emerytowanych pracowników, 2016-12-05

Grono „stypendystów ZUS” wywodzących się z Cereal Partners Poland powiększyło się o całą dziesiątkę! Podziękowania za wiele lat współpracy odebrali od prezesa zarządu firmy, Wojciecha B. Sobieszaka. Do podziękowań dołączony był szwajcarski zegarek – jak przystało na firmę, której udziałowcem jest szwajcarskie Nestlé. Spotkanie w restauracji Hotelu Mercure było też okazją do złożenia bożonarodzeniowych życzeń wszystkim emerytom – byłym pracownikom CPP.

CPP w gronie 35 najlepszych polskich firm, 2016-11-23

CPP w gronie 35 najlepszych polskich firm, 2016-11-23

Najbardziej prestiżowy i najczęściej cytowany ogólnopolski dziennik prasowy „Rzeczpospolita” wyróżniła najlepsze polskie firmy. Cereal Partners Poland Toruń-Pacific znalazł się w gronie 35 przedsiębiorstw uhonorowanych specjalnym dyplomem. Znakomite wyniki sprzedaży eksportowej pozwoliły firmie zdobyć tytuł Marki Eksportu „Rzeczpospolitej”. Gala „Listy 2000” – zestawienia największych polskich przedsiębiorstw – odbyła się we środę 23 listopada w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Nagrodę w imieniu Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa Cereal Partners Poland Toruń-Pacific odebrał Hubert Kowalczyk, regionalny dyrektor sprzedaży CPP.

CPP Mecenasem Toruńskiego Sportu, 2016-11-23

CPP Mecenasem Toruńskiego Sportu, 2016-11-23

Prezydent Torunia, Michał Zaleski, wyróżnił firmy wspierające w znaczący sposób toruńskich sportowców. Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, będący od 1994 roku głównym partnerem Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, po raz kolejny został uhonorowany tytułem „Mecenasa Toruńskiego Sportu”. Nagrodę w imieniu Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa CPP, odebrał z rąk prezydenta Aleksander Wasilewski, wiceprezes firmy.

Czterdzieści lat w przemyśle spożywczym, 2016-09-05

Czterdzieści lat w przemyśle spożywczym, 2016-09-05

W gronie rodziny, przyjaciół i najbliższych współpracowników Wojciech B. Sobieszak, wieloletni i jedyny w historii firmy prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific świętował 40-lecie pracy zawodowej. Po studiach trafił do przemysłu spożywczego i… tak już zostało. Jednym z pierwszych projektów, w jakich uczestniczył, była przebudowa toruńskiej krochmalni i uruchomienie produkcji zbożowych płatków śniadaniowych. Gratulacje jubilatowi złożyli m.in. Piotr Całbecki, marszałek województwa, i Michał Zaleski, prezydent Torunia (na zdjęciu).

II edycja Nestle FITNESS Tour de Toruń, 2016-07-03

II edycja Nestle FITNESS Tour de Toruń, 2016-07-03

Tym razem nasze „Fitnesski” były gościnne. II edycję kryterium ulicznego Nestlé FITNESS Tour de Toruń, zawodów kolarskich w randze mistrzostw Polski kobiet, wygrała Anna Harkowska (Liv Warmia i Mazury). Najwyżej notowaną zawodniczką Nestlé FITNESS Cycling Team była Klaudia Radziszewska 8. lokata w open. Z kolei Karolina Perekitko zajęła trzecie miejsce w gronie juniorek.

Jubileuszowe spotkanie po latach, 2016-06-18

Jubileuszowe spotkanie po latach, 2016-06-18

240-lecie jednej z najstarszych szkół średnich w Polsce, Gimnazjum i Liceum im. Michała Kosmowskiego w Trzemesznie, zgromadziło niemal pół tysiąca absolwentów szkoły. Wśród nich był Wojciech B. Sobieszak, który ukończył trzemeszeńskie liceum 45 lat temu.

Biały kruk dla Książnicy na 150-lecie Nestlé, 2016-06-09

Biały kruk dla Książnicy na 150-lecie Nestlé, 2016-06-09

Książnica Kopernikańska w Toruniu wzbogaciła się o unikatowy egzemplarz księgi wydanej w XV w. Vitae XII Caesarum trafiło do toruńskiej biblioteki dzięki spółce Cereal Partners Poland oraz władzom Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Lubiccy strażacy z medalem powiatu, 2016-06-03

Lubiccy strażacy z medalem powiatu, 2016-06-03

Ochotnicze straże pożarne pełnią w lokalnym środowisku bardzo wiele ważnych funkcji. Strażacy przede wszystkim ratują życie i mienie mieszkańców, których dotykają klęski żywiołowe, pożary lub wypadki. Strażacy integrują też lokalną społeczność i szerzą wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej, zapobiegania wypadkom drogowym, udzielania pierwszej pomocy. Za te działania na rzecz społeczności Gminy Lubicz i Powiatu Toruńskiego Rada Powiatu przyznała strażakom z Gminy Lubicz specjalny medal. Wręczył go Andrzej Siemianowski na ręce Ryszarda Korpalskiego, prezesa OSP w Lubiczu i zarazem szefa ochotników w całej gminie.

Pomoc w wejściu na rynek pracy, 2016-05-20

Pomoc w wejściu na rynek pracy, 2016-05-20

Za nami trzecia edycja YES 4 YETI – cyklu warsztatów i praktyk dla studentów toruńskich uczelni z kierunków ekonomicznych. To odpowiedź firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP), produkującej płatki śniadaniowe Nestlé i będącej częścią międzynarodowej grupy Cereal Partner Worldwide, na społeczny problem dotykający młodych ludzi, którzy po skończeniu studiów mają kłopoty ze znalezieniem zatrudnienia. 

Cereal Partners Poland w elicie "Złotej Setki", 2015-05-16

Cereal Partners Poland w elicie

„Gazeta Pomorska” po raz 20. ogłosiła ranking najlepszych firm Pomorza i Kujaw. Cereal Partners Poland Toruń-Pacific i kierujący firmą prezes Wojciech B. Sobieszak zdobyli III lokatę wśród dużych przedsiębiorstw za uzyskane w 2015 roku wyniki finansowe. Firmę wyróżniono też specjalnym medalem 20-lecia „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Medale przyznano 20 firmom, które plasowały się w ścisłej czołówce dotychczasowych zestawień. Nagrody w imieniu prezesa W. Sobieszaka odebrała Małgorzata Szalewska-Urbańska, wiceprezes CP Poland Toruń-Pacific.

CPP - dobry przykład inwestycji zagranicznej w Polsce, 2016-05-10

CPP - dobry przykład inwestycji zagranicznej w Polsce, 2016-05-10

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific został przedstawiony jako przykład inwestycji zagranicznej, która związana była nie tylko z transferem do Polski kapitału, ale również dyfuzji wiedzy i innych miękkich zasobów organizacji. Łukasz Kaczmarek, szef działu Controllingu CPP, był jednym z panelistów dyskusji odbywającej się w ramach konferencji naukowej „Inwestycje i nieruchomości w gospodarce światowej”. Zorganizowała ją Katedra Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, która świętuje jubileusz 40-lecia.

Run Toruń z gwiazdami Nestlé Fitness, 2016-04-30

Run Toruń z gwiazdami Nestlé Fitness, 2016-04-30

Na starcie sobotniego biegu Run Toruń stanęło 3000 biegaczy, a wśród nich niemal 40 pracowników CPP. Nasz Robert Wojnar zwyciężył w kategorii M40. Trasę 10 km pokonał w niewiarygodnym tempie w ciągu 34 minut i 26 sek. Drużyna Gwiazd Nestle Fitness, bo w takich barwach pobiegli pracownicy CPP, zdobyła tort dla najliczniej reprezentowanej w biegu firmy. Sprawiamy, że nie tylko śniadania, ale i życie jest lepsze!

Imieninowe życzenia od kolarek, 2016-04-23

Imieninowe życzenia od kolarek, 2016-04-23

„Fitnesski” pamiętały o imieninach Wojciecha. Całym składem „napadły” solenizanta w biurze zarządu Cereal Partners Poland. Tak się składa, że imieniny prezesa zbiegają się z urodzinami Agnieszki Skalniak, liderki żeńskiego zespołu Nestle Fitness Cycling Team.

Nagroda dla aktora na 150-lecie Nestlé, 2016-04-09

Nagroda dla aktora na 150-lecie Nestlé, 2016-04-09

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru toruńska scena dramatyczna przyznała „Wilamy” – nagrody dla twórców, przyjaciół i popularyzatorów teatru. W plebiscycie publiczności na najpopularniejszego aktora zwyciężył związany z Teatrem Wilama Horzycy od 1991 roku Grzegorz Wiśniewski. Dzięki firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific aktor wybierze się na zagraniczną wycieczkę. Nagrodę podczas gali wręczył mu prezes firmy Wojciech B. Sobieszak.

Urodzinowe życzenia dla profesora Jerzego Tomali, 2016-04-08

Urodzinowe życzenia dla profesora Jerzego Tomali, 2016-04-08

Prof. Jerzy Tomala, honorowy przewodniczący Rady Nadzorczej Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, świętuje 90-te urodziny. Z tej okazji zespół zarządzający CPP złożył Jubilatowi serdeczne życzenia i podziękowania za wiele lat wspaniałej współpracy. Prof. Jerzy Tomala jest ojcem założycielem Toruń-Pacific. Dzięki niemu i jego kontaktom w 1990 roku polska firma nawiązała współpracę z zagranicznymi inwestorami i stała się jednym z największych producentów płatków śniadaniowych w Europie. Profesor do 2002 roku kierował Radą Nadzorczą Toruń-Pacific.

Nestle Fitness Cycling Team w nowej siedzibie, 2016-03-31

Nestle Fitness Cycling Team w nowej siedzibie, 2016-03-31

Toruński Klub Kolarski PACIFIC i drużyna Nestle Fitness Cycling Team zmienia siedzibę. Domem kolarzy jest szosa, ale baza szkoleniowa i techniczna jest potrzebna każdemu klubowi sportowemu. Od 31 marca pod swój dach przyjmuje toruńskich cyklistów Motoarena Toruń – jeden z największych w Europie stadionów żużlowych.

Wizyta na szczycie, 2016-02-23

Wizyta na szczycie, 2016-02-23

Magdi Batato, wiceprezes Nestlé ds. operacyjnych, gościł we wtorek we wszystkich lokalizacjach Cereal Partners Poland: fabryce płatków śniadaniowych w Toruniu, fabryce batoników zbożowych i muesli w Lubiczu oraz Centrum Dystrybucyjnym w Grębocinie. Zapoznał się nie tylko z samymi obiektami, ale przede wszystkim z zespołem. Nestlé, największa firma spożywcza świata, jest obok amerykańskiego General Mills partnerem i udziałowcem Cereal Partners Poland, producenta płatków śniadaniowych Nestlé.

Wywiad tygodnia z prezesem CPP, 2016-02-16

Wywiad tygodnia z prezesem CPP, 2016-02-16

Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, w obszernym wywiadzie dla serwisu www.kujawsko-pomorskie.pl mówi o źródłach sukcesu firmy, zespole, społecznej odpowiedzialności i wpływie przedsiębiorców na kształtowanie wizerunku regionu Pomorza i Kujaw.

Zawodniczka Nestle Fitness Cycling Team ze Srebrną Karetą "Nowości", 2016-02-06

Zawodniczka Nestle Fitness Cycling Team ze Srebrną Karetą

Agnieszka Skalniak, trzecia kolarka świata i najlepsza juniorka w jeździe indywidualnej na czas, została w piątkowy wieczór uhonorowana nagrodą największej toruńskiej gazety. „Nowości” przyznały Agnieszce Srebrną Karetę za jej świetne wyniki sportowe w sezonie 2015. Dla zawodniczki Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC - Nestle Fitness Cycling Team był to niezwykły weekend. Dzień później podczas Balu Sportowca 2016 otrzymała wyróżnienie w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Torunia 2015. Zebrała gratulacje m. in. od Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, która od 1994 roku jest głównym partnerem TKK PACIFIC.

6. Marszałkowski Bal Dobroczynny, 2016-01-30

6. Marszałkowski Bal Dobroczynny, 2016-01-30

Dzieła Pabla Picassa i Salvadora Dalego, książka z autografem prezydenta Lecha Wałęsy, filiżanki do kawy od premier Beaty Szydło, buty kowbojskie z Teksasu i inne wartościowe przedmioty były atrakcjami aukcji charytatywnej podczas sobotniego (30 stycznia) szóstego Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego. Grafikę Pabla Picassa „Le Gout du Bonheur No. 2” wylicytował Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland, który wraz z małżonką był jednym uczestników dobroczynnej gali. Dochód z balu, w którym wzięło udział 200 par, zasili konta Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Grudziądzu oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Kamieniu Krajeńskim.

Producent płatków Nestlé wyróżniony podczas Gali Liderów Polskiego Biznesu, 2016-01-23

Producent płatków Nestlé wyróżniony podczas Gali Liderów Polskiego Biznesu, 2016-01-23

Podczas sobotniej Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, zorganizowanej w Warszawie w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Business Centre Club przyznał nagrody najlepszym polskim firmom. Wśród wyróżnionych był producent płatków śniadaniowych Nestlé, firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, która zdobyła czternasty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Nagrodę, w imieniu prezesa firmy, Wojciecha B. Sobieszaka, odebrał Jakub Bąkalski, dyrektor finansowy spółki.

Polska na plusie i piąta w rankingu CPW, 2016-01-11

Polska na plusie i piąta w rankingu CPW, 2016-01-11

Roczne spotkanie operacyjne pracowników pionu komercyjnego CPP Toruń-Pacific to jak zwykle okazja do podsumowań, uhonorowania najlepszych handlowców i zaprezentowania planów na kolejny rok. W ubiegłym tygodniu w Warszawie zebrali się jednak nie tylko pracownicy pionu komercyjnego, ale również przedstawiciele tych działów, które najbliżej z nim współpracują.