• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Dobra diagnoza rynku to podstawa, 2022-05-31

Dobra diagnoza rynku to podstawa, 2022-05-31

Na przełomie maja i czerwca gościliśmy w Polsce Luca Imberta, wiceprezesa Cereal Partners Worldwide i Dyrektora Regionu Europejskiego. Wizytował sklepy spożywcze, oceniając ekspozycje płatków śniadaniowych Nestlé. Odwiedził fabrykę Cereal Partners Poland w Toruniu, która jest w trakcie kolejnych inwestycji. Zespół Cereal Partners Poland i Klastra Europy Centralnej CPW przedstawił mu plany biznesowe na najbliższe miesiące.


„Jesteście częścią rozwiązania, a nie częścią problemu” – tak odniósł się do skomplikowanej sytuacji gospodarczej, w jakiej obecnie znajdujemy się. Jego zdaniem wysiłki całej organizacji będą koncentrować się na adaptacji do działania w warunkach wysokiej inflacji. Podczas spotkania hybrydowego z menedżerami z Polski i Centralnej Europy odpowiadał na pytania. Mówił m.in.: „Podstawą są dobre diagnozy rynku, zapewnienie konsumentów, że nasze płatki i batoniki są dobrą i konkurencyjną cenowo opcją śniadania”. Luc Imbert podziękował CPP i wszystkim Pracownikom, którzy osobiście zaangażowali się w pomoc gościom z Ukrainy, szukającym w Polsce schronienia przed wojną.

Na zdjęciu (po prawej) podczas spotkania z Wojciechem B. Sobieszakiem (w środku), przewodniczącym Rady Nadzorczej CPP, oraz Aleksandrem Wasilewskim, prezesem zarządu CPP oraz dyrektorem Klastra CPW Europy Centralnej.