• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Jerzy Owsiak gościem konferencji handlowej CPP, 2019-01-03

Jerzy Owsiak gościem konferencji handlowej CPP, 2019-01-03

Zadowolenie i duma rysowały się na twarzach uczestników dorocznej konferencji handlowej Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Ludzie odpowiedzialni za marketing i sprzedaż płatków śniadaniowych i zbożowych batoników Nestle, jak i cała firma, mieli co świętować, bo w 2018 roku padł dotychczasowy rekord sprzedaży płatków i batoników na krajowym rynku. Czy w 2019 uda się przeskoczyć ten wynik? Takie są plany.


Wojciech B. Sobieszak chwalił zespół, który potrafił znakomicie wykorzystać dobrą koniunkturę na krajowym rynku.

– Przeskoczyliśmy dotychczasowy rekord sprzedaży z 2006 roku, po lekkim dołku, przez kolejne 6. lat zwiększamy ilość sprzedawanych w Polsce płatków i zbożowych batoników. To bardzo cieszy, bo pokazuje, że konsumenci lubią nasze wyroby i chętnie po nie sięgają – mówił Wojciech B. Sobieszak, prezes CPP, do zgromadzonych w warszawskim hotelu Intercontinental marketingowców i handlowców.

Tomasz Stark, dyrektor sprzedaży, zaznaczył, że CPP jest liderem pod względem dynamiki sprzedaży ilościowej wśród 5 największych rynków Cereal Partners Worldwide. Najlepsi sprzedawcy i marketingowcy odebrali zasłużone nagrody. W sumie wyróżniono 23 osoby.

Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, był gościem specjalnym konferencji. W swym bardzo energetycznym wystąpieniu przekonywał, że ludzie i zespół są najważniejszym składnikiem każdej organizacji. Zachęcał też, by wierzyć w siłę przypadku, który umiejętnie odczytany i wykorzystany, może zaprowadzić do wielkich i trwałych sukcesów.

Zjazd 2019