Szanowni Państwo,
cieszę się, że „zawędrowaliście” na stronę internetową poświęconą mojej działalności zawodowej i społecznej. Jako menadżer kierujący firmą CPP Toruń-Pacific, przewodniczący Rady Loży Toruńskiej Business Centre Club, ale przede wszystkim jako zwykły człowiek, chętnie spotykam się z innymi, wierząc, że te spotkania służą wzajemnemu poznaniu, wymianie myśli i zawsze są inspirujące. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie będę mógł spotkać się z osobami, których dotąd nie miałem okazji zobaczyć. Wierzę, że dobre relacje z wirtualnego świata przeniosą się do rzeczywistości. Chętnie poznam Państwa opinie dotyczące spraw gospodarczych, społecznych. Zarówno tych, które nas nurtują, jak i tych, które cieszą.
Wojciech B. Sobieszak

Aktualności

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific wraz z Gminą Lubicz na jubileusz 140-lecia straży ogniowej w Lubiczu ufundowała strażakom w pełni wyposażony wóz bojowy. Zabiera 3000 l wody oraz 200 l środka pianotwórczego. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w sobotę 2 września.

"Fitnesska" najszybsza wśród elity pań, 2017-07-03

Wygrana Karoliny Karasiewicz w szosowych mistrzostwach Polski w elicie kobiet jest określana jako "niespodziewana" czy "sensacyjna". Dla prezesa "Płatków" zwycięstwo „Fitnesski” nie jest zaskoczeniem, lecz dowodem na to, że ściganie kobiet w Polsce jest na co raz lepszym poziomie, a zawodniczki z polskiego podwórka są w stanie rywalizować z kolarkami ścigającymi się za granicą. Wielka w tym zasługa sztabu szkoleniowego Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, który od 1994 roku może liczyć na wsparcie producenta płatków śniadaniowych Nestlé, firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. W poniedziałek w siedzibie firmy odbyła się konferencja prasowa z udziałem mistrzyni, której gratulacje złożył Wojciech B. Sobieszak, prezes firmy.

Medal Europejski dla Nestlé Cheerios OATS, 2017-06-13

Medal Europejski dla Nestlé Cheerios OATS, 2017-06-13

Płatki Nestlé Cheerios OATS, oferowane przez Cereal Partners Poland, otrzymały Medal Europejski. Medal Europejski to wspólne przedsięwzięcie najbardziej rozpoznawanej organizacji polskich pracodawców Business Centre Club, rządowego Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz jednej z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Karolina wygrywa u siebie, 2017-05-28

Karolina wygrywa u siebie, 2017-05-28

Karolina Karasiewicz (Nestle Fitness Cycling Team) zwyciężyła w 3. edycji kryterium kolarskiego kobiet Nestle Fitness Tour de Toruń w randze mistrzostw Polski. Mimo kraksy, złamanego przedniego widelca i konieczności wymiany roweru zebrała podczas 25 okrążeń największą liczbę punktów.

Finał 4. edycji studenckich warsztatów, 2017-05-24

Finał 4. edycji studenckich warsztatów, 2017-05-24

W podsumowaniu tegorocznej edycji warsztatów dla studentów w ramach programu Yes4YETI (Youth Employment and Training Initiative), organizowanego od czterech lat przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific we współpracy z uczelniami wyższymi Bydgoszczy i Torunia, wzięło udział pół setki studentów. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty ukończenia warsztatów. Autorzy najlepszych prac przygotowanych w ramach warsztatów otrzymali specjalne wyróżnienia. W podsumowaniu udział wzięli przedstawiciele toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego z Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Torunia. Studenci tych właśnie uczelni wzięli udział w tegorocznej edycji programu Yes4YETI. 

​Więcej w archiwum...