Szanowni Państwo,
cieszę się, że „zawędrowaliście” na stronę internetową poświęconą mojej działalności zawodowej i społecznej. Jako menadżer kierujący firmą CPP Toruń-Pacific, przewodniczący Rady Loży Toruńskiej Business Centre Club, ale przede wszystkim jako zwykły człowiek, chętnie spotykam się z innymi, wierząc, że te spotkania służą wzajemnemu poznaniu, wymianie myśli i zawsze są inspirujące. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie będę mógł spotkać się z osobami, których dotąd nie miałem okazji zobaczyć. Wierzę, że dobre relacje z wirtualnego świata przeniosą się do rzeczywistości. Chętnie poznam Państwa opinie dotyczące spraw gospodarczych, społecznych. Zarówno tych, które nas nurtują, jak i tych, które cieszą.
Wojciech B. Sobieszak

Aktualności

Gala Mecenasów Toruńskiego Sportu, 2017-11-27

Gala Mecenasów Toruńskiego Sportu, 2017-11-27

Michał Zaleski, prezydent Torunia, nagrodził rekordową liczbę 70 firm wspierających toruńskie kluby sportowe tytułem „Mecenasa Sportu 2017”. Wśród nich znalazł się producent płatków śniadaniowych Nestlé, firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, która od 1994 roku jest głównym sponsorem Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, a od 10 lat wspiera organizację odbywających się na Tor-Torze międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym na lodzie.

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Przy okazji spotkania Rady Nadzorczej Cereal Partners Worldwide w Warszawie członkowie zarządu General Mills (GMI) złożyli wizytę w Toruniu i Lubiczu, gdzie mieli okazję spotkać się z zespołem Cereal Partners Poland (CPP) i zobaczyć fabryki płatków i zbożowych batoników. Byli pod wrażeniem, jak polski zespół znakomicie korzysta z narzędzi ciągłego doskonalenia, w tym z programu Total Performance Management.

General Mills i Nestlé o wspólnym biznesie, 2017-10-25

General Mills i Nestlé o wspólnym biznesie, 2017-10-25

Po raz drugi w Polsce i pierwszy raz w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Cereal Partners Wordlwide (CPW). Udział w nim wzięli członkowie zarządów General Mills(GMI) oraz Nestle SA  na czele z dyrektorami zarządzającymi obu firm będących udziałowcami CPW: Jeffem Harmeningiem i Markiem Schneiderem. Połączone zarządy udziałowców CPW po raz pierwszy spotkały się w Polsce dwadzieścia lat temu w Toruniu.

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Medal mistrzostw świata juniorów. 2 medale mistrzostw Europy juniorów. 15 medali mistrzostw Polski. Z takim dorobkiem Toruński Klub Kolarski Pacific Nestle Fitness Cycling Team finiszuje w sezonie 2017. Ręce same składają się do oklasków dla młodych, utalentowanych i pełnych zapału do ciężkiej pracy zawodniczek i zawodników klubu. Niemałą zasługę mieli w tych sukcesach doświadczeni szkoleniowcy: Marian Krych i Leszek Szyszkowski, jako dyrektor sportowy.

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific wraz z Gminą Lubicz na jubileusz 140-lecia straży ogniowej w Lubiczu ufundowała strażakom w pełni wyposażony wóz bojowy. Zabiera 3000 l wody oraz 200 l środka pianotwórczego. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w sobotę 2 września.

​Więcej w archiwum...