• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

25 lat z Partnerami w Polsce, 2019-11-07

25 lat z Partnerami w Polsce, 2019-11-07

Gala z okazji z okazji 25-lecia współpracy Toruń-Pacific z Nestlé i General Mills zgromadziła najznamienitszych gości. Był minister rolnictwa, marszałek województwa, prezydent Torunia, starosta toruński i wójt Gminy Lubicz. Zaproszeni goście, wśród nich również Dave Clark, szef CPW oraz Luc Imbert, wiceprezes CPW w Europie Kontynentalnej, nie szczędzili słów uznania dla całego zespołu Cereal Partners Poland. Podkreślano jego skuteczność, ale też wrażliwość społeczną.


Marszałek Piotr Całbecki (na zdj. pierwszy z lewej) uhonorował prezesa CPP Wojciecha B. Sobieszaka najwyższym medalem województwa: „Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis”. Wręczył również wyróżnienie dla Dave’a Clarka, prezesa CPW (w środku). Ten z kolei, wraz z reprezentacją CPP, podziękował Wojciechowi B. Sobieszakowi, który z końcem roku przechodzi ze stanowiska prezesa do roli przewodniczącego Rady Nadzorczej, za jego niezwykły wkład w rozwój firmy.

Wyższe uczelnie regionu (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy i  Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu) otrzymały tytuł „Partnera Tworzenia Wspólnej Wartości” za współorganizację z CPP warsztatów Yes4Yeti, zaś do Muzeum Okręgowego w Toruniu i Centrum Sztuki Współczesnej trafiły dzieła sztuki wylicytowane przez firmę podczas Marszałkowskich Balów Dobroczynnych, m.in. praca Pablo Picassa i obraz olejny Louisa Debrasa z XIX w.

Galę prowadziła Marzena Słupkowska (TVP), natomiast gwiazdą wydarzenia był pochodzący z Torunia Sławek Uniatowski. 

Więcej zdjęć w Galerii: http://sobieszak.pl/g,1,zawodowo.html