Szanowni Państwo,
cieszę się, że „zawędrowaliście” na stronę internetową poświęconą mojej działalności zawodowej i społecznej. Jako przewodniczący Rady Nadzorczej Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, społecznik, ale przede wszystkim jako zwykły człowiek, chętnie spotykam się z innymi, wierząc, że te spotkania służą wzajemnemu poznaniu, wymianie myśli i zawsze są inspirujące. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie będę mógł spotkać się z osobami, których dotąd nie miałem okazji zobaczyć. Wierzę, że dobre relacje z wirtualnego świata przeniosą się do rzeczywistości. Chętnie poznam Państwa opinie dotyczące spraw gospodarczych, społecznych. Zarówno tych, które nas nurtują, jak i tych, które cieszą.
Wojciech B. Sobieszak

Aktualności

Wspólnicy dają Zarządowi CPP zielone światło na kolejny rok, 2024-03-21

Wspólnicy dają Zarządowi CPP zielone światło na kolejny rok, 2024-03-21

Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników oceniło pracę Zarządu Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP) w 2023 roku. Wyniki spółki uzyskane w ubiegłym roku zostały pozytywnie ocenione, mimo że nie spełniły wszystkich oczekiwań Właścicieli, które zostały postawione w planie budżetowym na 2023 r. Zarząd uzyskał absolutorium i w niezmienionym składzie pokieruje firmą przez kolejny rok. Właścicieli spółki, firmy Societe des Produits Nestlé SA i General Mills International S.Á.RL, reprezentował Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Nestlé Corn Flakes Made in Toruń, 2024-03-13

Nestlé Corn Flakes Made in Toruń, 2024-03-13

Bezglutenowe płatki kukurydziane Nestlé Corn Flakes, produkowane w toruńskiej fabryce Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP), zdobyły certyfikat „Made in Toruń”. Z rąk prezydenta miasta Michała Zaleskiego odebrał go Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Nadzorczej CPP. Gala wręczenia certyfikatów odbyła się 13 marca w Nicolaus Bank Cafe. 

Bal to przyjemny sposób pomagania, 2024-01-20

Bal to przyjemny sposób pomagania, 2024-01-20

20 stycznia 2024 r. w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się już po raz 12. Marszałkowski Bal Dobroczynny – dochód z balu wsparł potrzebujących z województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród beneficjentów balu był Dom Pomocy Społecznej z Grabia. Darowiznę na jego rzecz w imieniu Cereal Partners Poland Toruń-Pacific przekazał Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący rady nadzorczej.

Pierwsza wizyta w Polsce, 2023-10-04

Pierwsza wizyta w Polsce, 2023-10-04

Emily Thomas, która od lipca piastuje funkcję prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego Cereal Partners Worldwide, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Wizyta była okazją do bliższego poznania zespołu Cereal Partners Poland Toruń-Pacific oraz zarządzanego przez niego biznesu, w tym obu fabryk w Toruniu i Lubiczu.

Od wieku w Grabiu pomagają dzieciom i młodzieży, 2023-08-26

Od wieku w Grabiu pomagają dzieciom i młodzieży, 2023-08-26

Firmę Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP) z Domem Pomocy Społecznej w Grabiu, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety, łączą szczególne relacje. Dom znajduje się na liście stałych odbiorców pomocy rzeczowej oferowanej przez CPP. Dzięki temu płatki i zbożowe batoniki Nestlé weszły na stałe do menu podopiecznych domu. Są to dzieci, młodzież, ale też dorośli z niepełnosprawnością intelektualną. Podopiecznym pomagają też pracownicy firmy w ramach wolontariatu. Gratulacje od CPP z okazji Jubileuszu siostrom elżbietankom, prowadzącym dom od momentu jego powstania, złożył Wojciech B. Sobieszak, przewodniczący Rady Nadzorczej CPP.

​Więcej w archiwum...