• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Zmiana za sterami, 2019-12-12

Zmiana za sterami, 2019-12-12

To było szczególne podsumowanie roku w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, bo oprócz ogłoszenia nazwisk najlepszych pracowników, podania wstępnych wyników finansowych firmy, doszło też do symbolicznego przekazania sterów firmy. Kierujący od momentu powołania spółki w roku 1990 prezes Wojciech B. Sobieszak od 1 stycznia przechodzi na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej. Zarządem pokieruje Aleksander Wasilewski.

Gratulacje od Prezydenta RP, 2019-11-26

Gratulacje od Prezydenta RP, 2019-11-26

Podczas inicjującej akcję świątecznej zbiórki żywności Gali Banków Żywności, z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z Małżonką, firma CPP Toruń-Pacific została uhonorowana Wyróżnieniem im. Jacka Kuronia za wspieranie lokalnych banków żywności płatkami śniadaniowymi Nestlé. 

25 lat z Partnerami w Polsce, 2019-11-07

25 lat z Partnerami w Polsce, 2019-11-07

Gala z okazji z okazji 25-lecia współpracy Toruń-Pacific z Nestlé i General Mills zgromadziła najznamienitszych gości. Był minister rolnictwa, marszałek województwa, prezydent Torunia, starosta toruński i wójt Gminy Lubicz. Zaproszeni goście, wśród nich również Dave Clark, szef CPW oraz Luc Imbert, wiceprezes CPW w Europie Kontynentalnej, nie szczędzili słów uznania dla całego zespołu Cereal Partners Poland. Podkreślano jego skuteczność, ale też wrażliwość społeczną.

Podziękowania od Partnerów, 2019-11-04

Podziękowania od Partnerów, 2019-11-04

Jeff Harmening, prezes General Mills, podczas uroczystej kolacji podziękował w imieniu Partnerów Wojciechowi B. Sobieszakowi za jego 25 letni wkład w rozwój Cereal Partners w Polsce.

Wyróżnienia dla przyjaciół sportu, 2019-10-22

Wyróżnienia dla przyjaciół sportu, 2019-10-22

Prezydent Torunia Michał Zaleski przyznał tytuły Mecenasów Sportu niemal 80 firmom i instytucjom, które wspierają toruńskie kluby sportowe. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć producenta płatków śniadaniowych Nestle, który współpracuje od 1994 r. jako główny sponsor z Toruńskim Klubem Kolarskim PACIFIC. Pamiątkowy grawerton z rąk prezydenta miasta odebrał prezes firmy Wojciech Sobieszak. Gala Mecenasów Sportu odbyła się 22 października w toruńskim Dworze Artusa. Na zdjęciu również Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy klubu.

Najszybsze kobiece drużyny są z Torunia, 2019-10-14

Najszybsze kobiece drużyny są z Torunia, 2019-10-14

Za nami udane występy zawodniczek Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC w  Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym oraz szosowym. Torunianki na ostatnich dwóch krajowych championatach zdobyły łącznie aż 10 medali (5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe). Posypały się nagrody od głównego sponsora klubu.

W piętnaście lat poprawili sprzedaż o 10 tysięcy ton rocznie, 2019-10-01

W piętnaście lat poprawili sprzedaż o 10 tysięcy ton rocznie, 2019-10-01

15 lat temu, dokładnie 1 października 2004 r., został powołany klaster CPW Europy Centralnej. Obejmuje on 8 rynków: polski, rumuński, węgierski, czeski, słowacki, litewski, łotewski i estoński. Łączny wolumen sprzedaży płatków śniadaniowych i batoników zbożowych Nestlé notowany w klastrze to obecnie 44 kT rocznie. Jest to wynik o 10 kT wyższy niż 15 lat temu. Dyrektorem klastra jest Wojciech B. Sobieszak, który wraz z zespołem zarządzającym sprzedażą i marketingiem w Europie Centralnej świętował jubileusz (na zdjęciu).

Informacje z pierwszej ręki, 2019-08-29

Informacje z pierwszej ręki, 2019-08-29

Ponad pół setki pytań, w sumie 16,5 godziny na udzielanie odpowiedzi, 3 lokalizacje - Toruń, Lubicz i Grębocin i niemal 700 uczestników podzielonych na 11 grup. To podstawowe statystyki tegorocznej serii spotkań informacyjnych dla pracowników Cereal Partners Poland, które odbyły się w firmie na przełomie sierpnia i września. Każde ze spotkań, jak przystało na producenta płatków śniadaniowych, zaczyna się od wspólnego śniadania. 

O rozwoju przedsiębiorczości z minister Jadwigą Emilewicz, 2019-07-08

O rozwoju przedsiębiorczości z minister Jadwigą Emilewicz, 2019-07-08

Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i rozwoju, zaprezentowała rozwiązania prawne, które właśnie wchodzą w życie, usprawniające działalność gospodarczą. Wśród zaproszonych na spotkanie z panią minister biznesmenów z regionu byli Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific (CPP) oraz Jakub Bąkalski, dyrektor finansowy CPP.

Gratulacje dla Fitnessek za worek medali, 2019-07-04

Gratulacje dla Fitnessek za worek medali, 2019-07-04

Wraz zespołem Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC świętujemy niedawne sukcesy Fitnessek! Podczas konferencji prasowej gratulacje od wiceprezydenta Torunia Zbigniewa Fiderewicza i Wojciecha B. Sobieszaka, prezesa Cereal Partners Poland Toruń-Pacific odebrał także Robert Wojnar, pracownik CPP, który podczas Mistrzostw Polski Iron Man w Poznaniu na ½ dystansu IM wywalczył brązowy medal w swojej kategorii.

Czwarty krok ciągłego doskonalenia, 2019-05-16

Czwarty krok ciągłego doskonalenia, 2019-05-16

Test dojrzałości wdrożenia programu ciągłego doskonalenia One NCE (Nestle Continuous Excellence) w fabrykach CPP w Toruniu i Lubiczu dał świetny rezultat. Na pięciostopniowej skali zaawansowania wdrożenia One NCE (TPM & LEAN) oba zespoły weszły właśnie na 4. poziom.

Polska najlepsza w grupie Cereal Partners Worldwide, 2019-04-06

Polska najlepsza w grupie Cereal Partners Worldwide, 2019-04-06

Zespół Cereal Partners Poland Toruń-Pacific zdobył najwyższe wyróżnienie grupy CPW – tytuł Złotego Rynku Roku 2018. Jak podkreślił David Clark, prezes CPW, polski zespół z roku na rok jest coraz bardziej efektywny. W ubiegłym roku poprawił wszystkie wskaźniki ekonomiczne na polskim rynku. Produkowane w Toruniu płatki są najchętniej wybieranymi zbożowymi produktami śniadaniowymi przez Polaków. Dodatkowo zespół fabryki CPP w Lubiczu, gdzie produkowane są zbożowe batoniki uzyskał wyróżnienie za niemal 9 lat bezwypadkowej pracy.

W Polsce o nowej strategii dla Europy, 2019-04-10

W Polsce o nowej strategii dla Europy, 2019-04-10

Zespół europejskich marketingowców grupy Cereal Partners Worldwide przez dwa dni w Toruniu pracuje nad nową strategią rynkową dla zbożowych wyrobów śniadaniowych na naszym kontynencie. W centrum zainteresowania jest oczywiście konsument, jego oczekiwania, przyzwyczajenia i sposoby korzystania z wyrobów śniadaniowych. Warsztaty rozpoczęły się od zaprezentowania sytuacji rynkowej w Polsce i krajach Europy Centralnej. Swoimi doświadczeniami i danymi rynkowymi podzielił się Wojciech B. Sobieszak, który kieruje klastrem Europy Centralnej od 2004 roku. 

W dwa lata zapracowała na Wilama, 2019-03-30

W dwa lata zapracowała na Wilama, 2019-03-30

Joanna Rozkosz zdobyła tytuł najpopularniejszej aktorki toruńskiej sceny ubiegłego sezonu. Laureatkę – jak co roku – wyłonili widzowie teatru Wilama Horzycy. Zwyciężczyni prócz statuetki Wilama otrzymała voucher na wycieczkę, ufundowany przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Wręczył go Wojciech B. Sobieszak, prezes firmy, podczas sobotniej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. 

Zgromadzenie Wspólników daje zielone światło Zarządowi CPP, 2019-03-06

Zgromadzenie Wspólników daje zielone światło Zarządowi CPP, 2019-03-06

Zgromadzenie Wspólników udzieliło absolutorium Zarządowi Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, zatwierdzając sprawozdania finansowe za rok 2018. Skład Zarządu spółki pozostaje bez zmian.

Sportowcy Roku z TKK Pacific, 2019-02-09

Sportowcy Roku z TKK Pacific, 2019-02-09

Aż dwoje zawodników Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific zostało wyróżnionych w plebiscycie na toruńskiego Sportowca Roku 2018. Czarek Łączkowski, mistrz świata juniorów w torowym sprincie indywidualnym, został Młodzieżowcem Roku. Karolina Karasiewicz, która wywalczyła tytuł mistrzyni Polski kolarskiej elity kobiet w kryterium ulicznym, weszła do złotej dziesiątki Sportowców Roku. Gala odbyła się podczas sobotniego Balu Sportowca.

Marszałkowski Bal Dobroczynny, 2019-02-02

Marszałkowski Bal Dobroczynny, 2019-02-02

Dziewiąta już edycja Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego zgromadziła 220 par. W tym roku beneficjentami balu były domy pomocy społecznej: sióstr serafitek w Toruniu i Dom Pomocy Społecznej w Świeciu. Firma Cereal Partners Poland włączyła się w to szlachetne przedsięwzięcie. Prezes Wojciech B. Sobieszak wylicytował za 38 tysięcy złotych „Szlachcica w stajni”, obraz olejny XIX-wiecznego francuskiego malarza Luisa Debrasa. Suma zostanie przeznaczona na zakup m.in. wózków inwalidzkich. Firma planuje przekazać cenne dzieło, przedstawiające królewskiego muszkietera, jednej z toruńskich instytucji kultury.

David Clark po raz pierwszy w Polsce, 2019-01-11

David Clark po raz pierwszy w Polsce, 2019-01-11

David Clark, kierujący od maja grupą Cereal Partners Worldwide, po raz pierwszy odwiedził Polskę. „Po tym, co tu zobaczyłem, rozumiem, dlaczego historia Cereal Partners Poland jest jedną z legend CPW” – napisał dziękując za zaproszenie. Pozytywne wrażenie zrobiły na nim dobre wyniki roku 2018, mądre zarządzanie wszystkimi poziomami organizacji i zespół zdolnych ludzi.

Jerzy Owsiak gościem konferencji handlowej CPP, 2019-01-03

Jerzy Owsiak gościem konferencji handlowej CPP, 2019-01-03

Zadowolenie i duma rysowały się na twarzach uczestników dorocznej konferencji handlowej Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Ludzie odpowiedzialni za marketing i sprzedaż płatków śniadaniowych i zbożowych batoników Nestle, jak i cała firma, mieli co świętować, bo w 2018 roku padł dotychczasowy rekord sprzedaży płatków i batoników na krajowym rynku. Czy w 2019 uda się przeskoczyć ten wynik? Takie są plany.