• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Ważna zmiana. Stery finansów CPP w młode ręce 2010-02-11

Ważna zmiana. Stery finansów CPP w młode ręce 2010-02-11

Richard Heppenstall – dotychczasowy dyrektor ds. planowania i finansów CPP – po pięciu latach współpracy z toruńską firmą produkującą płatki śniadaniowe, wraca do Warszawy. Kierowanie finansami firmy przejmuje Aleksander Wasilewski, który dotąd pełnił funkcję regionalnego kontrolera finansowego CPW w Europie Centralnej.

Richard formalnie kończy pracę w CPP 28 lutego, ze względu jednak na zaplanowany urlop już 11 lutego miała miejsce pożegnalna kolacja w gronie Rady Nadzorczej, Zarządu i Współpracowników. Wojciech B. Sobieszak, prezes Zarządu CPP, dziękując Richardowi za dobrą współpracę, podkreślał, że szybko stał się członkiem naszego zespołu i dobrze zadomowił w CPP. Życząc powodzenia w dalszej karierze, przekazał na pamiątkę grafikę przedstawiającą toruński Ratusz.

– Nie mówimy „żegnaj”, lepiej powiedzieć „do zobaczenia” – podziękowania dla odchodzącego szefa zakończył Aleksander Wasilewski. Olek, któremu awans nie uszedł na sucho (vide foto) dodał też, że Richard „obsługiwał” w CPP dwa etaty: szefa finansowego i – jako rodowity Brytyjczyk   znakomitego nauczyciela języka angielskiego.

Współpracownicy z pionu finansowo-księgowego pożegnali Richarda aktywnie podczas kuligu, który poprzedził kolację. Odchodzący szef zrewanżował się po kolacji gitarowym solo, wykonanym wspólnie z zespołem Open Blues, który zagrał Richardowi na pożegnanie bluesowe i rockowe standardy. Kulig i kolacja odbyły się w Osadzie Karbówko w Elgiszewie w pięknych okolicznościach przyrody.