• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Zwycięzcy roku 2014-12-19

Zwycięzcy roku 2014-12-19

W piątek poznaliśmy nazwiska tegorocznych zwycięzców konkursu na Pracownika Roku. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas przedświątecznego spotkania kadry kierowniczej CPP z udziałem Michała Zaleskiego, prezydenta Torunia. Prezydent podczas spotkania przekazał serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku wszystkim pracownikom naszej firmy.

Europa Centralna zjechała do Warszawy 2014-12-12

Europa Centralna zjechała do Warszawy 2014-12-12

Jak co roku i tym razem dyrektor klastera CE Wojciech B. Sobieszak zaprosił szefów rynków CPW klastera Europy Centralnej na spotkanie świąteczne. Goście zjechali do Warszawy, gdzie pod koniec minionego tygodnia podsumowano, prawie już ostateczne, wyniki roku 2014 oraz założenia planu na rok przyszły.

Tęczowa koszulka na mikołajki 2014-12-05

Tęczowa koszulka na mikołajki 2014-12-05

Michał Kwiatkowski, tegoroczny mistrz świata kolarskiej elity ze startu wspólnego, w przeddzień wyjazdu na zgrupowania przygotowawcze przed kolejnym sezonem startowym, złożył świąteczne życzenia prezesowi CPP Toruń-Pacific, Wojciechowi Sobieszakowi. Spotkanie było też okazją do podziękowania za wieloletnie wspieranie polskiego kolarstwa przez firmę CPP Toruń-Pacific.

Życzenia dla Seniorów CPP 2014-12-05

Życzenia dla Seniorów CPP 2014-12-05

Grudzień, choć to jeden z najchłodniejszych w naszym klimacie miesięcy, jest pełen ciepłych dni. Takim dniem niewątpliwie była wigilia tegorocznych mikołajek. Właśnie wtedy seniorzy CPP Toruń-Pacific, czyli emerytowani pracownicy firmy, spotkali się na uroczystym obiedzie, w którym wziął udział prezes CPP Wojciech B. Sobieszak.

Spotkanie po latach 2014-10-28

Spotkanie po latach 2014-10-28

Dla jednych była to podróż krajoznawcza, dla innych sentymentalna. Mowa o wizycie w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific i Toruniu wielkopolskich spożywców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego. Prezes wielkopolskiego oddziału SITSpoż, dr inż. Józef Gładkowski dobrze pamięta zakład dawnego Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego w Toruniu. To właśnie w nim w latach siedemdziesiątych nadzorował budowę linii do produkcji płatków kukurydzianych. Dziś w tej fabryce produkowane są płatki śniadaniowe Nestle.

Tęczowa koszulka dla Michała Kwiatkowskiego 2014-09-29

Tęczowa koszulka dla Michała Kwiatkowskiego 2014-09-29

Świętujemy w Toruniu i całej Polsce sukces Michała Kwiatkowskiego, mistrza świata w kolarstwie szosowym. Nasza radość jest tym większa, bo mamy w tym sukcesie swój udział. Michał, jako utalentowany dziesięciolatek, swoją przygodę z kolarstwem zaczynał w Toruńskim Klubie Kolarskim PACIFIC, którego – jako CPP Toruń-Pacific – jesteśmy strategicznym partnerem od 20 lat. To tu zdobywał pierwsze krajowe i międzynarodowe sukcesy. Z naszego klubu, nastawionego na pracę z młodzieżowymi kategoriami, trafił w 2012 roku do zawodowego peletonu, do grupy Omega Pharma Quick Step. Gratujemy Michałowi, który jako pierwszy polski kolarz sięgnął po tęczową koszulkę mistrza świata zawodowej elity! Brawo!!!

CPP wyróżnione przez MSZ i BCC 2014-09-17

CPP wyróżnione przez MSZ i BCC 2014-09-17

W 6. edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki 2014 Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspólnie z Business Centre Club wyróżniło firmy będące wizytówkami polskiej gospodarki i wiarygodnymi partnerami w kontaktach międzynarodowych. W gronie laureatów znalazły się cztery firmy z naszego regionu toruński Mentor SA w kategorii „Marka europejska”, Cereal Partners Poland Toruń-Pacific i GAM Sp. z o .o.o. jako „Partner firm zagranicznych” oraz Hydro-Vacuum z Grudziądza w kategorii „Kreator rozwiązań XXI w.”

Szef programu ciągłego doskonalenia Nestle z wizytą w Polsce 2014-06-03

Szef programu ciągłego doskonalenia Nestle z wizytą w Polsce 2014-06-03

Andreas Berger, szef programu Nestle Continuous Excellence odwiedził fabryki Cereal Partners Poland Toruń-Pacific w Toruniu i Lubiczu oraz Centrum Dystrybucyjne w Grębocinie. Wizyta w Polsce jest fragmentem większego „objazdu” fabryk zarządzanych przez Cereal Partners Worldwide, w której to firmie Nestle SA ma 50% udziałów. Wizyta była organizowana przez szefa operacyjnego Cereal Partners Worldwide Jeroma Jatona. Z Andreasem Bergerem do Polski przylecieli też Christophe Andrin, szef operacyjny CPW w Europie Kontynentalnej oraz Thierry Friant, który odpowiada za implementację NCE w całym CPW.

O Rosji przed eurowyborami 2014-05-12

O Rosji przed eurowyborami 2014-05-12

Jacek Vincent Rostowski, były minister finansów i wicepremier polskiego rządu, kandydat Platformy Obywatelskiej na Kujawach i Pomorzu do Parlamentu Europejskiego spotkał się w poniedziałek z prezesami największych firm Regionu, zrzeszonych w Toruńskiej Loży Business Centre Club. Mówił o kryzysie ukraińskim oraz o zbliżających się wyborach do Europarlamentu. W spotkaniu wzięli udział m.in. Jan Wyrowiński, wicemarszałek Senatu RP oraz Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Prościej, więcej, odważniej 2014-04-10

Prościej, więcej, odważniej 2014-04-10

Prościej, więcej, odważniej! To najlepsze podsumowanie przedstawionych przez Luca Imberta, wiceprezesa Cereal Partners Worldwide (CPW) odpowiedzialnego za Region Europy Kontynentalnej, założeń strategii CPW 2020. „Musimy skoncentrować się jako firma na pracy nad innowacjami produktowymi, które dadzą napęd naszej kategorii. Dotrzemy do naszych konsumentów z prostym i jasnym przekazem o zaletach płynących z regularnego rozpoczynania dnia z płatkami Nestle. Wykorzystamy do tego nowe media” – mówił Luc Imbert na spotkaniu z kadrą menedżerską CPP.

Loża Toruńska z marszałkiem 2014-04-07

Loża Toruńska z marszałkiem 2014-04-07

Nowy okres programowania środków europejskich oraz współpraca przedsiębiorców z samorządem województwa było tematem kolejnego spotkania Loży Toruńskiej Business Centre Club z marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego Piotrem Całbeckim oraz wojewodą Zbigniewem Ostrowskim.

Wilamy i gratulacje 2014-03-29

Wilamy i gratulacje 2014-03-29

„Wilam” publiczności dla Jarosława Felczykowskiego! Najpopularniejszy aktor Teatru Wilama Horzycy prócz statuetki otrzymał specjalną nagrodę ufundowaną przez CPP Toruń-Pacific i wręczoną przez prezesa firmy Wojciecha B. Sobieszaka. Tym upominkiem, ufundowanym z okazji Międzynarodowego Święta Teatru, jest dwuosobowa wycieczka.

YES 4 YETI - start  2014-03-11

YES 4 YETI - start  2014-03-11

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK jako pierwsi rozpoczęli dziś cykl warsztatów w ramach inicjatywy „Yes 4 Yeti”. Youth Employment & Training Initiative (Inicjatywa Zatrudniania i Szkolenia Młodzieży) to lokalny pomysł CPP Toruń-Pacific.

Zgromadzenie daje absolutorium 2014-03-04

Zgromadzenie daje absolutorium 2014-03-04

To było najszybsze Zgromadzenie Wspólników w naszej historii – podsumował wtorkowe, niespełna półgodzinne zebranie Wojciech B. Sobieszak, prezes zarządu CPP. – Nasze bardzo dobre wyniki osiągnięte w 2013 roku spotkały się z uznaniem udziałowców, których reprezentował Richard Kibble, wiceprezes CPW ds. prawnych.

Mamy nagrody CPW Excellence Awards 2013! 2014-02-21

Mamy nagrody CPW Excellence Awards 2013! 2014-02-21

Dobre wieści dotarły z Montreux, gdzie odbywało się doroczne spotkanie kluczowych pracowników Cereal Partners Worldwide. Najważniejsze w CPW wyróżnienie w kategorii „Bezpieczeństwo” trafiło do pionu operacyjnego Cereal Partners Poland, a więc wyróżnienie za bezpieczną pracę otrzymali wszyscy pracownicy fabryk i magazynów CPP. Nagrodę w Montreux odebrał Karol R. Ferster, wiceprezes CPP ds. operacyjnych. Statuetkę CPW za rok 2013 w kategorii „Kultura” otrzymali pracownicy CPP, którzy od ponad pół roku z powodzeniem budują zręby nowatorskiej metody prowadzenia batonowego biznesu, wdrażając filozofię LEAN. Wśród nich są zarówno pracownicy fabryki batoników w Lubiczu, jak i członkowie filaru Lean Value Stream. Również brawa należą się marketingowcom i handlowcom CPP, którzy wspólnie z kolegami z innych rynków CPW przyczynili się do sukcesu komercyjnego płatków śniadaniowych Nestle LION w Europie.

12. Diament dla CPP Toruń-Pacific 2014-01-25

12. Diament dla CPP Toruń-Pacific 2014-01-25

Podczas Wielkiej Gali Business Centre Club firma CPP Toruń-Pacific wzbogaciła się o 12. już Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. W Teatrze Wielkim Operze Narodowej uhonorowano najlepszych polskich przedsiębiorców. Business Centr Club przyznał też nagrody specjalne, które w tym roku otrzymali profesor Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk i Herman van Rompuy, przewodniczący Rady Europejskiej.