• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Z kolarzami w 25. sezon, 2017-12-14

Z kolarzami w 25. sezon, 2017-12-14

Cereal Partners Poland Toruń-Pacific przedłuża kontrakt sponsorski z Toruńskim Klubem Kolarskim PACIFIC. W siedzibie głównego sponsora - firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific zorganizowano wigilijne spotkanie kolarzy Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, przy okazji podsumowując udany rok ich występów.

Wojewoda kujawsko-pomorski na podsumowaniu roku w CPP, 2017-12-14

Wojewoda kujawsko-pomorski na podsumowaniu roku w CPP, 2017-12-14

Podsumowanie roku w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific to ważne wydarzenie w życiu firmy. W tegorocznej uroczystości wziął udział Mikołaj Bogdanowicz, wojewoda kujawsko-pomorski. To właśnie z jego rąk specjalne nagrody otrzymali najlepsi pracownicy mijającego roku.

Gala Mecenasów Toruńskiego Sportu, 2017-11-27

Gala Mecenasów Toruńskiego Sportu, 2017-11-27

Michał Zaleski, prezydent Torunia, nagrodził rekordową liczbę 70 firm wspierających toruńskie kluby sportowe tytułem „Mecenasa Sportu 2017”. Wśród nich znalazł się producent płatków śniadaniowych Nestlé, firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, która od 1994 roku jest głównym sponsorem Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, a od 10 lat wspiera organizację odbywających się na Tor-Torze międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym na lodzie.

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Przy okazji spotkania Rady Nadzorczej Cereal Partners Worldwide w Warszawie członkowie zarządu General Mills (GMI) złożyli wizytę w Toruniu i Lubiczu, gdzie mieli okazję spotkać się z zespołem Cereal Partners Poland (CPP) i zobaczyć fabryki płatków i zbożowych batoników. Byli pod wrażeniem, jak polski zespół znakomicie korzysta z narzędzi ciągłego doskonalenia, w tym z programu Total Performance Management.

General Mills i Nestlé o wspólnym biznesie, 2017-10-25

General Mills i Nestlé o wspólnym biznesie, 2017-10-25

Po raz drugi w Polsce i pierwszy raz w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Cereal Partners Wordlwide (CPW). Udział w nim wzięli członkowie zarządów General Mills(GMI) oraz Nestle SA  na czele z dyrektorami zarządzającymi obu firm będących udziałowcami CPW: Jeffem Harmeningiem i Markiem Schneiderem. Połączone zarządy udziałowców CPW po raz pierwszy spotkały się w Polsce dwadzieścia lat temu w Toruniu.

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Nestlé Fitness Cycling Team na medal, 2017-10-20

Medal mistrzostw świata juniorów. 2 medale mistrzostw Europy juniorów. 15 medali mistrzostw Polski. Z takim dorobkiem Toruński Klub Kolarski Pacific Nestle Fitness Cycling Team finiszuje w sezonie 2017. Ręce same składają się do oklasków dla młodych, utalentowanych i pełnych zapału do ciężkiej pracy zawodniczek i zawodników klubu. Niemałą zasługę mieli w tych sukcesach doświadczeni szkoleniowcy: Marian Krych i Leszek Szyszkowski, jako dyrektor sportowy.

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Wóz bojowy na jubileusz, 2017-09-02

Firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific wraz z Gminą Lubicz na jubileusz 140-lecia straży ogniowej w Lubiczu ufundowała strażakom w pełni wyposażony wóz bojowy. Zabiera 3000 l wody oraz 200 l środka pianotwórczego. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w sobotę 2 września.

"Fitnesska" najszybsza wśród elity pań, 2017-07-03

Wygrana Karoliny Karasiewicz w szosowych mistrzostwach Polski w elicie kobiet jest określana jako "niespodziewana" czy "sensacyjna". Dla prezesa "Płatków" zwycięstwo „Fitnesski” nie jest zaskoczeniem, lecz dowodem na to, że ściganie kobiet w Polsce jest na co raz lepszym poziomie, a zawodniczki z polskiego podwórka są w stanie rywalizować z kolarkami ścigającymi się za granicą. Wielka w tym zasługa sztabu szkoleniowego Toruńskiego Klubu Kolarskiego PACIFIC, który od 1994 roku może liczyć na wsparcie producenta płatków śniadaniowych Nestlé, firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. W poniedziałek w siedzibie firmy odbyła się konferencja prasowa z udziałem mistrzyni, której gratulacje złożył Wojciech B. Sobieszak, prezes firmy.

Medal Europejski dla Nestlé Cheerios OATS, 2017-06-13

Medal Europejski dla Nestlé Cheerios OATS, 2017-06-13

Płatki Nestlé Cheerios OATS, oferowane przez Cereal Partners Poland, otrzymały Medal Europejski. Medal Europejski to wspólne przedsięwzięcie najbardziej rozpoznawanej organizacji polskich pracodawców Business Centre Club, rządowego Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz jednej z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Karolina wygrywa u siebie, 2017-05-28

Karolina wygrywa u siebie, 2017-05-28

Karolina Karasiewicz (Nestle Fitness Cycling Team) zwyciężyła w 3. edycji kryterium kolarskiego kobiet Nestle Fitness Tour de Toruń w randze mistrzostw Polski. Mimo kraksy, złamanego przedniego widelca i konieczności wymiany roweru zebrała podczas 25 okrążeń największą liczbę punktów.

Finał 4. edycji studenckich warsztatów, 2017-05-24

Finał 4. edycji studenckich warsztatów, 2017-05-24

W podsumowaniu tegorocznej edycji warsztatów dla studentów w ramach programu Yes4YETI (Youth Employment and Training Initiative), organizowanego od czterech lat przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific we współpracy z uczelniami wyższymi Bydgoszczy i Torunia, wzięło udział pół setki studentów. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty ukończenia warsztatów. Autorzy najlepszych prac przygotowanych w ramach warsztatów otrzymali specjalne wyróżnienia. W podsumowaniu udział wzięli przedstawiciele toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego z Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Torunia. Studenci tych właśnie uczelni wzięli udział w tegorocznej edycji programu Yes4YETI. 

"100 zmian dla firm" to dobry kierunek, 2017-05-23

Tegoroczną galę „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”, rankingu najlepszych firm regionu wg „Gazety Pomorskiej”, poprzedziła dyskusja nt. „100 zmian dla firm”, czyli rządowego pakietu ułatwień dla przedsiębiorców. Wśród zaproszonych do dyskusji panelistów był Wojciech B. Sobieszak, prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, jednego z największych w Kujawsko-Pomorskiem eksportera żywności.

Warsztaty dla młodych, 2017-03-20

Warsztaty dla młodych, 2017-03-20

W poniedziałek rozpoczęła się 4. już edycja warsztatów dla studentów w ramach programu Yes4YETI (Youth Employment and Training Initiative), organizowanego przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Producent płatków śniadaniowych Nestlé do współpracy zaprosił studentów uczelni wyższych z Torunia oraz Bydgoszczy.

Osobowość Roku "Gazety Pomorskiej", 2017-03-16

Osobowość Roku

Największy regionalny dziennik w Polsce „Gazeta Pomorska” nagrodził zwycięzców plebiscytu Osobowość Roku 2016. W kategorii Biznes zwyciężył Wojciech B. Sobieszak, wieloletni prezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Redakcyjna kapituła nominowała W. Sobieszaka do udziału w plebiscycie za doskonałe wyniki kierowanej przez niego firmy uzyskane w 2016. 

Wilamy dla najlepszych, 2017-03-11

Wilamy dla najlepszych, 2017-03-11

Toruńska scena uhonorowała w sobotę statuetkami Wilama współpracujących z teatrem przyjaciół, popularyzatorów sceny dramatycznej oraz najpopularniejszego aktora. Tę ostatnią nagrodę, tradycyjnie przyznawaną przez publiczność, w tym roku otrzymał Łukasz Ignasiński, absolwent krakowskiej PWST, z Teatrem Horzycy związany od 2009 r. Ze sceny schodził nie tylko ze statuetką, ale i voucherem na wycieczkę zagraniczną, której fundatorem była firma Cereal Partners Poland. Voucher wręczył prezes firmy, Wojciech B. Sobieszak.

Pozytywna ocena zarządu CPP, 2017-02-28

Pozytywna ocena zarządu CPP, 2017-02-28

Zwyczajne zgromadzenie wspólników Cereal Partners Poland Toruń-Pacific zatwierdziło ubiegłoroczne wyniki finansowe spółki i udzieliło absolutorium członkom zarządu oraz rady nadzorczej na kolejny rok obrachunkowy. Interesy wspólników, tj. Nestlé oraz General Mills, reprezentował wiceprezes Cereal Partners Worldwide, Luc Imbert, który wyraził zadowolenie Partnerów z wyników finansowych spółki, jak również uznanie dla prezesa zarządu Wojciecha B. Sobieszaka i jego całego zespołu.

Srebro dla Polski, 2017-02-14

Srebro dla Polski, 2017-02-14

Dobra passa nie opuszcza toruńskiego producenta płatków śniadaniowych Nestlé, firmy Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. W ubiegłym tygodniu Dave Homer szef Cereal Partners Worldwide (CPW), światowego koncernu, którego częścią od 1994 roku jest Toruń-Pacific, przyznał w Lozannie Polakom tytuł drugiego na świecie rynku śniadaniowego za uzyskane w 2016 roku wyniki sprzedaży, zysku oraz udziały rynkowe. 

Czterdzieści lat w "Płatkach", 2017-02-01

Czterdzieści lat w

We środę minęło 40 lat współpracy Karola Ferstera z toruńską „Krochmalnią”, która dała początek dzisiejszemu potentatowi rynku śniadaniowego, firmie Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Karol Ferster przygodę z nowym pracodawcą zaczął jako automatyk na nowo wybudowanej linii płatków kukurydzianych. Dziś jest wiceprezesem firmy, odpowiedzialnym za techniczną i produkcyjną działalność przedsiębiorstwa. To on przyczynił się do tego, że z czasem „Krochmalnię” zaczęto nazywać „Płatkami”.

Bal z kolarskimi akcentami, 2017-01-28

Bal z kolarskimi akcentami, 2017-01-28

Również w tym roku nie obyło się bez kolarskich akcentów na dorocznym, toruńskim Balu Sportowca. Leszek Szyszkowski, dyrektor sportowy Toruńskiego Klubu Kolarskiego „Pacific”, został Szkoleniowcem Roku, olimpijki Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska znalazły się w złotej dziesiątce Plebiscytu na Sportowca Roku, a Wojciecha B. Sobieszaka i kierowaną przez niego firmę Cereal Partners Poland Toruń-Pacific prezydent Torunia uhonorował wyróżnieniem za wieloletni wkład w promocję sportowej marki Torunia.

"Płatki" z 15. Diamentem Lidera Polskiego Biznesu, 2017-01-23

W Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Business Centre Club nagrodził w sobotę najlepszych polskich przedsiębiorców. Wśród wyróżnionych firm był toruński producent płatków śniadaniowych, firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Prezes Wojciech Sobieszak odebrał po raz 15. Diament Lidera Polskiego Biznesu. Nagrodami Specjalnymi uhonorowano w tym roku papieża Franciszka i kanclerz Niemiec Angelę Merkel.

Dobroczynnie u Marszałka, 2017-01-22

Dobroczynnie u Marszałka, 2017-01-22

Tegoroczny Dobroczynny Bal Marszałkowski zebrał rekordową liczbę gości. W CKK Jordanki w ub. sobotę bawiło się ponad 300 prominentnych gości z regionu Pomorza i Kujaw. Dochód z licytacji oraz sprzedaży biletów zasilił konta organizacji społecznych, m.in. toruńskiej Fundacji „Światło”. Jeden z najcenniejszych przedmiotów w tegorocznej licytacji, grafikę Jerzego Dudy-Gracza, wylicytował Aleksander Wasilewski, wiceprezes Cereal Partners Poland.

Dobra passa w 2016 roku, 2017-01-09

Dobra passa w 2016 roku, 2017-01-09

Dobra passa nie opuszcza pracowników pionu komercyjnego Cereal Partners Poland. Mieli powody do zadowolenia podczas dorocznego podsumowania, które 9 stycznia odbyło się w warszawskim hotelu Intercontinental.