• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

CPW Globe Awards dla Polski 2010-03-24

CPW Globe Awards dla Polski 2010-03-24

Aż trzy wyróżnienia Cereal Partners Worldwide Globe Awards wędrują do Polski! 24 marca podczas uroczystej kolacji na konferencji CPW „Fueling Growth” we francuskim EVIAN-LES-BAINS ogłoszono wyniki konkursu na doroczne nagrody CPW. Cereal Partners Poland, jako centrum produkcyjne, drugi rok z rzędu uhonorowano tytułem „Factory of the Year”! Andrzejowi Wyciechowskiemu została przyznana statuetka Globe Award 2009 za realizację projektu „MPS Constrained Project”, polegającego na ulepszaniu procesu planowania produkcji w fabrykach CPW. Jarosław Moltzan i Przemek Lubański otrzymali wspólnie z kolegami z Turcji nagrodę za optymalizację łańcucha dostaw na rynku tureckim.

– To dla nas wielkie święto i wspaniałe wyróżnienie – mówił wieczorem Wojciech B. Sobieszak, prezes zarządu CPP, komentując ogłoszone wyniki na najlepiej przeprowadzone projekty w całym CPW w 2009 roku. – Cieszy mnie, że w CPW mamy jako Polska i CPP znakomitą markę. Te nagrody mówią same za siebie! Jestem dumny z wszystkich tych, którzy je otrzymali i chcę podziękować całej rzeszy Koleżanek i Kolegów za to, że utrzymaliśmy – jako CPP – tytuł Fabryki Roku. Zdaję sobie sprawę, że o wiele trudniej jest utrzymać się na podium niż na nie wejść. Tym większa radość!

Na zdjęciu: uczestnicy konferencji podczas „regionalnego wieczoru”.