• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Zwycięska Victoria 2011-03-09

Zwycięska Victoria 2011-03-09

Wojciech B. Sobieszak, Agnieszka Pyrzewska, Olek Wasilewski, Monika Peimel i Tomek Stark - w imieniu 22 osobowej grupy z Cereal Partners Poland zaangażowanej w realizację programu VICTORIA - odebrali we środę w Lozannie CPW GLOBE Award 2010. Projekt VICTORIA polega na dostosowaniu wielkości opakowań i cen płatków śniadaniowych Nestle do oczekiwań klientów. Nagrodę wręczyła Wen Wen Wang, szefowa azjatyckiego regionu CPW.

– Ogromnie się cieszę z tej nagrody, bo ona oznacza, że praca wielu osób z działów takich jak technologia, zaopatrzenie, planowanie, Marketing, CCSD, sprzedaż oraz finanse, w sumie ponad 20 ludzi!, została zauważona i doceniona – na gorąco, po powrocie z CPW Company Meeting, podczas którego wręczono nagrody, komentuje Agnieszka Pyrzewska. – To, co udało nam się zrobić, to naprawdę mistrzostwo organizacyjne! Pomysł programu powstał w lutym, a już w sierpniu wyjeżdżały z magazynu płatki w nowych opakowaniach i była przygotowana cała komunikacja sprzedażowo-marketingowa. Nasza centrala to doceniła, dając właściwie nam wszystkim, całemu CPP, tę nagrodę.

Victoria przynosi efekty. Nestle Nesquik i Chocapic zanotowały wzrosty sprzedaży w pierwszych dwóch miesiącach 2011 w porównaniu z takim samym okresem roku 2010. Wręczenie CPW Globe Awards było punktem kulminacyjnym odbywającego się we francuskim Evian spotkaniu CPW. CPW Globe Awards to doroczne wyróżnienia grupy Cereal Partners Wordlwide, które trafiają do realizatorów najlepszych projektów.

Sama uroczystość wręczenia Globów miała miejsce w Muzeum Olimpijskim w Lozannie, która leży po drugiej stronie Jeziora Genewskiego. Muzeum Olimpijskie to najwłaściwsze miejsce w roku poprzedzającym igrzyska do nagrodzenia najlepszych w grupie CPW. Fabryką roku ogłoszono meksykańskie Lagos, natomiast rynkiem CPW Greece. Przypomnijmy, że szefem CPW w Grecji od sierpnia 2010 roku jest Miłosz Wiśniewski, który przez wiele lat pracował w CPP jako kontroler oraz dyrektor finansowy. Spotkanie korporacyjne w tym roku odbywało się pod hasłem Accelerating Growth.