• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Serce dla dzieci 2012-12-15

Serce dla dzieci 2012-12-15

Przyjaciele Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Grabiu i w tym roku nie zawiedli. W czasie XI Uniwersyteckiego Koncertu Charytatywnego „Czas nadziei” aula UMK była wypełniona po brzegi. Dochód z koncertu oraz aukcji prac plastycznych został przeznaczony na rzecz fundacji Serce dla Dziecka, która zbiera fundusze na rzecz placówki w Grabiu, prowadzonej przez siostry Elżbietanki.

Przebywają w niej dzieci i młodzież o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualnej, którym siostry zapewniają wszechstronną opiekę. Gwiazdą koncertu była Ania Rusowicz, która – jak się okazuje – jest utalentowana nie tylko wokalnie, ale i plastycznie.

Artystka, na zdjęciu z Grażyną Sobieszak, prezentuje dzieło swojego autorstwa, wylicytowane przez prezesa CPP, Wojciecha Sobieszaka.