• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Zarząd General Mills gościł w Toruniu i Lubiczu, 2017-10-25

Przy okazji spotkania Rady Nadzorczej Cereal Partners Worldwide w Warszawie członkowie zarządu General Mills (GMI) złożyli wizytę w Toruniu i Lubiczu, gdzie mieli okazję spotkać się z zespołem Cereal Partners Poland (CPP) i zobaczyć fabryki płatków i zbożowych batoników. Byli pod wrażeniem, jak polski zespół znakomicie korzysta z narzędzi ciągłego doskonalenia, w tym z programu Total Performance Management.


Jednym z punktów wizyty w Toruniu była sesja pytań do członków zarządu GMI. W spotkaniu uczestniczyli szefowie działów CPP i Reprezentacja Pracowników. Na pytania odpowiadał m.in. Jeff Harmening, dyrektor zarządzający GMI. Amerykańscy udziałowcy firmy pozytywnie oceniają sytuację CPW na globalnym rynku gotowych do spożycia zbożowych wyrobów śniadaniowych. Cieszy wzrastające zainteresowanie nowymi produktami typu granola, obiecujące są również wzrosty sprzedaży batoników zbożowych (produkowanych głównie w Lubiczu).

General Mills wraz z Nestlé jest udziałowcem i inicjatorem projektu powołania Cereal Partners Worldwide, którego częścią od 1994 roku jest Cereal Partners Poland Toruń-Pacific. Na zdjęciu członkowie zarządu GMI wraz z zespołem zarządzającym CPW i CPP. (Fot. J. Smarz)