• Polska wersja
  • English version
Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific Oficjalna strona Wojciecha B. Sobieszaka Prezesa CPP Toruń Pacific

Zmiana za sterami, 2019-12-12

Zmiana za sterami, 2019-12-12

To było szczególne podsumowanie roku w Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, bo oprócz ogłoszenia nazwisk najlepszych pracowników, podania wstępnych wyników finansowych firmy, doszło też do symbolicznego przekazania sterów firmy. Kierujący od momentu powołania spółki w roku 1990 prezes Wojciech B. Sobieszak od 1 stycznia przechodzi na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej. Zarządem pokieruje Aleksander Wasilewski.


– To zmiana za sterami z uśmiechem na ustach – komentował to wydarzenie prezydent Torunia  Michał Zaleski, honorowy gość podsumowania roku w CPP. Prezydent długo mówił o zasługach prezesa Sobieszaka dla firmy i gospodarczego rozwoju Torunia. Przekazał też symboliczne koło sterowe przyszłemu przewodniczącemu rady nadzorczej. Życzenia od prezydenta Torunia przyjął też Aleksander Wasilewski, który po czterech latach pracy za granicą (Ukraina i Dania) wraca do Polski. Z firmą związany jest od 1997 roku. Jako wiceprezes Cereal Partners Poland Toruń-Pacific kierował pionem finansów do 2015 roku.